#مهسا_امینی

یکی از بزرگ‌ترین ستارگان مسابقات Overwatch به بازی Valorant پیوست

جی ونگ ملقب به Sinatraa از تیم San Francisco Shock جدا شد

یکی از بزرگ‌ترین ستارگان مسابقات Overwatch به بازی Valorant پیوست نیکان صبوری ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
Sinatraa بازی Valorant

جی ونگ بازیکن آمریکایی تبار که بیشتر با نام Sinatraa شناخته می‌شود، طی اعلامیه‌ای از مسابقات Overwatch خداحافظی به بازی Valorant پیوست.

Valorant بازی جدید شرکت Riot Games، در این اواخر سر و صدای بسیار زیادی به پا کرده است. در حالی که این عنوان تیراندازی اول شخص هنوز در مرحله‌ی بتای محدود قرار دارد، تیم‌های بسیار زیادی در حال راه‌اندازی تیم‌های حرفه‌‎ای هستند.

چندی پیش تیم Sentinels که در بازی‌های چون Fortnite ،Apex Legends و Heathstone فعالیت داشته، اعلام کرد که تیم جدیدی برای بازی Valorant تشکیل داده است. در حالی که Sentinels یکی از بزرگ‌ترین ستارگان مسابقات Fortnite یعنی BUGHA را در تیم خود دارد، حال یکی از معروف‌ترین بازیکنان لیگ Overwatch یعنی جی ونگ ملقب به Sinatraa را برای تیم Valorant خود اضافه کرده است.

در لیگ Overwatch، جی ونگ به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان آمریکا به حساب می‌آید. او از سال ۲۰۱۶ میلادی در تیم Selfless Gaming مسابقات حرفه‌ای خود را شروع کرد و بعد از منحل شدن تیم در سال ۲۰۱۷ میلادی، او وارد تیم San Francisco Shock شد. Sinatraa به عنوان DPS در بازی‌ها فعالیت می‌کرد و یکی بهترین افرادی بود که می‌توانست هیرو‌های Tracer و Genji را هدایت کند. او در توییتر خود نوشت:

من شور و شوق بازی Overwatch را از دست دادم. علت این اتفاق را نمی‌دانم اما فکر می‌کنم که این به دلیل حالت جدید ۲-۲-۲ برای بن کردن هیروها است ولی در این مورد زیاد مطمئن نیستم. من فهمیدم که انجام بازی Overwatch بسیار سخت شده و من دیگر نمی‌توانم از آن لذت ببرم. همچنین این تصمیم را یک روزه نگرفتم و بابت این قضیه کل ماه را بدون توقف فکر می‌کردم. هر روز صبح و حتی بعضی از شب‌ها از استرس و فکر زیاد بی‌خواب می‌شدم. می‌دانیم این چیز عجیبی است ولی واقعا این کار برای من بسیار خوب است. من از همین جا می‌خواهم از سازمان NRG ،San Francisco Shock و لیگ Overwatch بابت این که این شانس را به من دادند تا رویا‌هایم را به واقعیت تبدیل کنم، سپاس‌گزار باشم.

از افتخارات Sinatraa می‌توان به کسب عنوان قهرمانی با تیم San Francisco Shock در لیگ Overwatch و کسب عنوان قهرمانی همراه با تیم ملی آمریکا در Overwatch World Cup در سال ۲۰۱۹ اشاره کرد. او در هر دو بازی به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا