#مهسا_امینی

کارگردان Overwatch 2 تلویحا به یک قهرمان حیوانی جدید اشاره کرده است

جزئیات بیشتر در آینده منتشر می‌شوند

کارگردان Overwatch 2 تلویحا به یک قهرمان حیوانی جدید اشاره کرده است سورنا رضایی ۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
کارگردان Overwatch 2

جفری کپلن کارگردان Overwatch 2 ظاهرا در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Gamespot به یک قهرمان حیوانی جدید اشاره کرده است.

در حالی که حدودا سه سال از عرضه‌ی اورواچ می‌گذشت، بلیزارد اینترتینمنت از نسخه‌ی دوم تحت عنوان Overwatch 2 رونمایی کرد. برخلاف انتظار، شرکت آمریکایی جزئیات زیادی را به اشتراک نگذاشت و تنها یک قهرمان جدید را معرفی کرد. انتظار می‌رفت این شرایط با برگزاری BlizzCon 2021 تغییر کند اما چنین اتفاقی رخ نداد. بلیزارد در جریان رویداد اختصاصی خود از ظاهر جدید تعدادی از قهرمان‌های قدیمی رونمایی کرد و از تغییری «شوکه‌کننده» در کلاس Tank خبر داد. شخصیت‌های متعلق به این گروه معمولا از فاصله‌ی دور به محافظت از هم‌تیمی‌ها می‌پردازند اما به واسطه‌ی تغییراتی که رخ می‌دهند، شاهد حضورشان در درگیری‌ها خواهیم بود.

جفری کپلن (Jeffrey Kaplan) یکی از کارمندان بلیزارد اینترتینمنت است که به عنوان کارگردان روی اورواچ کار کرد و وظیفه‌ی مشابهی را در قبال نسخه‌ی دوم بر عهده دارد. او در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Gamespot جملاتی را به زبان آورد که به عقیده‌ی گروهی از کاربران فضای مجازی، اشاره‌ای غیرمستقیم به یک قهرمان حیوانی جدید بوده است. کپلن در پاسخ به این سوال که آیا ایده‌ی اضافه کردن یک قهرمان حیوانی جدید به Overwatch 2 بررسی شده یا خیر گفت:

ما قبلا یک همستر را به نسخه‌ی اول اضافه کرده بودیم که اتفاق بزرگی به شمار می‌رفت. [علاوه بر این] ما بریجیت را منتشر کردیم. همه می‌دانیم که او عاشق گربه‌ها است. محتوای زیادی در نسخه‌ی دوم وجود دارد که روی بریجیت متمرکز هستند. پس، اتفاقات زیادی را با محوریت گربه‌ها خواهید دید.

راستش را بخواهید، اوریسا یک سگ دارد.

کارگردان Overwatch 2 در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت در آینده اطلاعات بیشتری درباره‌ی سگی مرموز منتشر خواهد شد:

در آینده اتفاقی بزرگ رقم خواهد خورد که روی یک سگ تمرکز دارد. اصلا و ابدا قصد ندارم آن را الان اسپویل کنم اما یک سگ در اورواچ 2 وجود دارد که طرفداران عاشقش خواهند شد؛ سگی جدید که به یکی از قهرمان‌های ما تعلق دارد.

همان‌طور که پیش از این گفته شد، بلیزارد اینترتینمنت در جریان BlizzCon 2021 حرفی از شخصیت‌های جدید به میان نیاورد اما کاربران فضای مجازی معتقد هستند ویدیوهای نمایش داده شده به دو مورد از قهرمان‌های تازه اشاره دارند. اولین مورد، جانکر کوئین (Junker Queen) است. البته او در ویدیو حاضر نیست اما دستکش‌ها و تبرش در پس زمینه‌ی یکی از ویدیوها دیده می‌شود. دومین مورد هم ساندکوئیک (Soundquake) است که اشاراتی به او در ویدیوها وجود دارد.

Overwatch 2 هم اکنون برای چهار پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سویی و رایانه‌های شخصی در دست ساخت قرار دارد. تا به این لحظه صحبتی از تاریخ انتشار یا نسخه‌های نسل نهمی به میان نیامده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا