برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی Overwatch 2 در سال جاری عرضه می‌شود؟

طرفداران باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانند

بازی Overwatch 2 در سال جاری عرضه می‌شود؟ ۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
بازی Overwatch 2

طبق اعلام رسمی شرکت Activision Blizzard، بازی Overwatch 2 در سال 2021 منتشر نخواهد شد و طرفداران برای تجربه آن باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانند.

پس از عرضه چند نسخه موفق از مجموعه بازی‌هایی مانند Warcraft ،StarCraft و Diablo، شرکت Blizzard Entertainment تصمیم به ساخت یک عنوان در سبک اول شخص تیرندازی گرفت. بنابراین اعضای تیم این شرکت شروع به توسعه یک پروژه مخفی با نام رمزی Titan کردند. ساخت این بازی تا مدتی ادامه داشت، اما Blizzard Entertainment هیچ وقت تمرکز کامل خود را بر روی آن نگذاشت، نهایتا این پروژه به جایی نرسید و در سال 2014 به صورت رسمی خبر کنسل شدن آن منتشر شد. بعد از مدتی، تعدادی از افرادی که بر روی پروژه Titan کار می‌کردند، با الهام و استفاده از طرح‌های آن و همچنین ترکیبش با یکسری ایده‌های نو ساخت یک بازی جدید با نام Overwatch شروع کردند. اینبار روند توسعه ای عنوان خیلی خوب پیش می‌رفت، بنابراین بازی Overwatch در سال 2016 منتشر شد. توسعه دهندگان از همان ابتدا وعده داده بودند که قرار است از این عنوان تا سال‌ها پشتیبانی و محتویات جدیدی برای آن منتشر شود. با اینحال شرکت Activision Blizzard در حالی که کسی انتظارش را نداشت، از نسخه دوم بازی رونمایی کرد، البته Overwatch 2 در حقیقت یک بازی جدید نیست، بلکه یک بسته گسترش‌دهنده بسیار بزرگی خواهد بود که محتویات جدیدی به نسخه اصلی Overwatch اضافه کرده و یکسری تغییرات و بهبودها را در آن اعمال می‌کند. اکنون اطلاعات جدیدی از تاریخ در دسترس قرار گرفتن این عنوان منتشر شده است

شرکت Activision Blizzard در جلسه مالی جدید خود به صورت رسمی اعلام کرد که بازی Overwatch 2 در سال 2021 منتشر نمی‌شود و فعلا مدت زمان زیادی تا عرضه آن فاصله داریم. مدتی پیش که شایعات و گزارشات زیادی مبنی بر در دسترس قرار گفتن این عنوان در سال جاری منتشر می‌شد، اما با این اطلاعیه رسمی تمام این شایعات تکذیب شدند.

مدیران اجرایی Activision Blizzard اطلاعات بیشتری را راجع به بازی Overwatch 2 ارائه ندادند، اما انتظار می‌رود تا در رویداد Blizzcon 2021 که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می‌شود، شاهد اطلاعات و تریلر جدیدی از آن باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments