برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کارگردان جدید بازی Overwatch 2 از زمانی طولانی تا انتشار این بازی خبر می‌دهد!

فعلا نباید منتظر بازی Overwatch 2 باشیم

کارگردان جدید بازی Overwatch 2 از زمانی طولانی تا انتشار این بازی خبر می‌دهد! ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
تاریخ انتشار احتمالی Overwatch 2

هفته پیش با خروج جف کپلن، کارگردان قدیمی کار بلیزارد از این شرکت بودیم و جایگزین او آرون کلر طی مصاحبه خود با GameSpot تلاش کرده اطلاعاتی نه‌چندان امیدوار کننده در اختیار ما قرار دهد.

پیش‌تر با اخبار زیادی از طرف بلیزارد مبنی بر توسعه نسخه دوم بازی Overwatch روبه‌رو شدیم و شایعات اشاره داشتند که این بازی برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ طی سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود. برای مدت زمانی طولانی گمان می‌رفت که این بازی در سال ۲۰۲۱ منتشر شود و پس از مدتی این حدس‌ها اشاره به سال ۲۰۲۲ داشتند، ولی طی آخرین اخبار انتشار بازی در سال ۲۰۲۲ نیز اتفاق نخواهد افتاد و احتمالا باید منتظر عرضه آن طی سال ۲۰۲۳ باشیم.

بازی Overwatch 2 همانطور که روزهای پیش‌تر اشاره شد کارگردانی جدید، آرون کلر را پس از خروج جف کپلن پس از ۲۰ سال همکاری با بلیزارد برسر کار آورده است. در گذشته آقای کپلن از عجله نداشتن تیم در توسعه بازی جدید خبر داده بود و هیچگونه زمان مشخصی برای عرضه بازی در اختیار عموم قرار نگرفت و اینگونه به‌نظر می‌رسد که این رویه تحت نظر کلر نیز ادامه خواهد داشت. تیم بلیزارد بیش از همه چیز به کیفیت بازی پایبند است. کلر طی مصاحبه اخیر خود با GameSpot گفت:

فکر می‌کنم این بازی‌ست که بازیکنان واقعا می‌خواهند بازی کنند و من نیز دوست دارم هرچه زودتر آن را در اختیار جامعه گیمرها قرار دهم، پس قرار است ما یک بازی عالی بسازیم و ما واقعا به توسعه این بازی به نحو احسن پایبند هستیم و آخرین کاری که بخواهیم انجام دهیم عرضه بازی پیش از آماده بودن آن است. درهمین حال ما متوجه هستیم این بازی چیزی‌ست که گیمرها می‌خواهند و بسیار مهم است، پس ما هرچه درتوان داریم به‌کار می‌گیریم تا سرعت توسعه را افزایش دهیم.

متاسفانه این قسمت مصاحبه همانجاییست که کلر دیگر درمورد زمان احتمالی عرضه بازی صحبت نکرد. اگر سطحی به موضوع بنگریم، متوجه می‌شویم که او نیز وارد بازی‌های رسانه‌ای شده، ولی اگر کمی دقت به خرج دهیم متوجه می‌شویم که به تاریخ عرضه بازی نزدیک نیستیم و احتمالا دلیل تغییرات در تیم توسعه بازی همین بوده و علت آن درخواست بلیزارد برای انتشار هرچه زودتر بازی Overwatch 2 است که منطقی به‌نظر می‌رسد. درهمین حین بازی Overwatch اخبار تازه‌ای دریافت نخواهد کرد.

شما فکر می‌کنید این بازی در چه تاریخی عرضه شود؟ فکر می‌کنید سال ۲۰۲۳ می‌تواند سال انتشار این بازی باشد یا باید منتظر انتشار آن در سال آینده میلادی باشیم؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments