انتشار بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 با تاخیر مواجه شد

پذیرش تاخیر توسط اکتیویژن بلیزارد در ازای کیفیت بهتر

تاخیر بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4

به زودی وارد سال ۲۰۲۲ می‌شویم و احتمالا خبری از بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 نخواهد بود. اکتیویژن بلیزارد مواجهه با تاخیر این دو بازی را به‌طور رسمی تایید کرد.

استودیو اکتیویژن بلیزارد امروز گزارشات مالی خود را منتشر کرد و باید بگوییم اخبار خوبی برای ما نداشتند. تاخیر بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 از جمله نکات مهم این گزارشات بودند. اکتیویژن بلیزارد دلیل به تاخیر انداختن انتشار این دو عنوان مورد انتظار را به‌روزرسانی کلی در سیستم خود دانست و آن‌ها بیان کردند که قصد دارند محتوای بیشتری را در سال آینده برای این بازی‌ها منتشر کنند و از همین رو انتشار هر دو بازی Overwatch 2 و Diablo 4 با تاخیر مواجه شده است.

این نکته را باید اشاره داشت که هدف اکتیویژن بلیزارد طبق برخی گزارشات کسب درآمد مالی بسیار بالا در سال ۲۰۲۲ بود که حال با به تاخیر افتادن بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 باید از این اتفاق بزرگ تا حدی قطع امید کنند. گرچه ما هرگز از تاریخ انتشار بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 مطلع نشدیم، ولی متوجه می‌شویم که احتمالا هدف اکتیویژن بلیزارد انتشار این دو بازی طی سال ۲۰۲۲ میلادی بوده و تاخیر به وجود آمده باعث می‌شود ما به ۲۰۲۳ یا حتی سال‌های بعد چشم بدوزیم.

اکتیویژن بلیزارد درباره تصمیم خود برای تاخیر در بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 گفت:

این دو بازی، دو عنوان بسیار مهم و مورد انتظار در صنعت بازی سازی هستند و تیم‌های ما طی سه ماهه‌های اخیر تلاش بسیاری برای به پایان رساندن توسعه این بازی‌ها داشته‌اند، ولی ما باور داریم که ایجاد زمان بیشتر برای توسعه دهندگان برای کامل سازی بازی‌ها و ادامه پیاده سازی ایده‌های خلاقانه آن‌ها برای پشتیبانی بیشتر عناوین باعث می‌شود ما در زمان انتشار با عناوینی دلپذیرتر و البته درگیری هرچه بیشتر طرفداران با این بازی‌ها روبه‌رو شویم.

بلیزارد پیش‌تر اعلام کرد که روند توسعه بازی Overwatch 2 بسیار عالی پیش می‌رود و تیم توسعه دهنده هدفی مهم در برنامه‌های داخلی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته است. در سوی دیگر و برای بازی Diablo 4 باید گفت که پس از اخراج کارگردان بازی، لوییز باریگا (Luis Barriga) به اتهام تعرض، کارگردان جدید به تازگی وارد مراحل توسعه بازی شده است.

تابدین لحظه هیچ تاریخ انتشاری از بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 منتشر نشده و در بهترین حالت باید منتظر انتشار آن‌ها در اواخر سال ۲۰۲۲ باشیم که احتمال آن بسیار کم بوده و باید به ۲۰۲۳ یا پس از آن چشم دوخت. شما چه فکری می‌کنید؟ اکتیویژن بلیزارد می‌تواند هرچه زودتر وضعیت خود را به ثبات برساند و این بازی‌های مورد انتظار را منتشر کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا