#مهسا_امینی

تریلر جدید بازی Outriders شما را با محیط زیبای دنیای Enoch روبرو می‌کند

از بیابان‌های خالی تا جنگل‌های عجیب غریب

تریلر جدید بازی Outriders شما را با محیط زیبای دنیای Enoch روبرو می‌کند نیکان صبوری ۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

تریلر جدیدی از بازی Outriders در رویداد PAX East سال ۲۰۲۰ میلادی به نمایش گذاشته شد که محیط و دنیای بسیار زیبای آن را نشان می‌دهد.

رویداد E3 سال ۲۰۱۹ میلادی بود که استودیوی سازنده‌ی بازی‌هایی چون Bulletstorm و Gears of War: Judgement یعنی People Can Fly با نمایش تریلری، از بازی جدید خود با نام Outriders رونمایی کرد. این عنوان یک اثر تیراندازی سوم شخص است که شما را در نقش انسانی قرار می‌دهد که به واسطه‌ی اتفاقی، قدرت عجیب و ماورایی دریافت کرده است. زمین نابود شده و نسل بشر در خطر انقراض قرار دارد، به همین دلیل بازماندگان تصمیم می‌گیرند که محل دیگری را برای سکونت خود انتخاب کنند. آن‌ها سیاره‌‎ای جدید به نام Enoch را می‌یابند اما این سیاره یک پدیده‌ی ترسناکی در دل خود دارد که نه تنها باعث نجات بشریت نمی‌شود، بلکه انقراض آن را سرعت می‌بخشد. این اتفاق باعث می‌شود که فرد بازمانده به قدرت‌‌های ماورایی دست یابد و از طرفی انسانیت او هم نابود می‌شود. حال نمی‌دانیم که بازیکن دقیقا در Outriders چه کسی است ولی به نظر می‌رسد که مخاطب کنترل فردی را بر عهده داری که می‌تواند این نیروی عجیب را در بدن خود کنترل کند.

جدا از داستان جالب بازی، یکی از المان‌های موفق در یک عنوان خوب محیط‌های آن است. به تازگی در جریان رویداد PAX East 2020، تریلری از بازی به نمایش گذاشته شد که تمام تمرکز این ویدیوی ۳ دقیقه‌ای، روی محیط و دنیای وسیع Outriders است. از جمله صحنه‌هایی که در این تریلر به نمایش درآمد، می‌توان به محیط‌های جنگلی، بیابانی، دشت‌های وسیع، کوه‌های پر از مه، مکان‌های برفی و غار اشاره کرد. حتی محیط‌های عجیبی هم مانند جنگلی پر از کریستال‌های برقی و یا کوهی که در آن جاذبه خنثی می‌شود، در این نمایش کوچک دیده شد.

بازی Outriders در تابستان ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های ویندوز، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا