سرنوشت System Shock 3 همچنان مشخص نیست

Walter Somol از پروژه‌ی جدید استودیو آدرساید می‌گوید

سرنوشت System Shock 3 همچنان مشخص نیست مهسا سپاهی ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
System Shock 3

در ادامه‌ی مشکلات توسعه‌دهندگان System Shock 3، هنوز اطلاعات تازه‌ای درمورد این بازی منتشر نشده و سرنوشت آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

این بازی که در رویداد GDC 2019 معرفی شد، از زمان توسعه‌اش دچار چالش‌های بسیاری شده و حق امتیاز آن در سال ۲۰۱۹ از استودیو استاربریز (Starbreeze) به آدرساید (OtherSide) منتقل شد. علت این اتفاق هم وجود بحران مالی در استودیو استاربریز بود.

هنوز اطلاعات دقیق از تیمی که روی ادامه‌ی System Shock کار می‌کند، وجود ندارد و طرفداران نگران هستند که توسعه‌ی این مجموعه به طور کامل متوقف شده باشد. از طرفی دیگر، مسئله‌ی اخراج کارمندان این استودیو به نگرانی‌ها افزوده و باعث شده علاقه‌مندان به سیستم شاک، سرنوشت سومین بازی این سری را نامعلوم بدانند. Walter Somol، مدیر بازاریابی آدرساید درمورد پروژه‌ی جدیدش در فروم خود نوشته:

ما هنوز هستیم. مانند بسیاری از مردم، همه‌ی ما از راه دور مشغول کار هستیم. کانسپت جدید ما کاملا خوب پیش می‌رود و ما نسبت به آن بسیار هیجان‌زده هستیم. ما سبک هنری خاص خود را داریم و از آن در UE4 استفاده می‌کنیم. می‌دانم که این صحبت من واضح نیست اما فعلا نمی‌توانم اطلاعات بیشتری ارائه کنم.

هنوز نمی‌دانیم چه بر سر System Shock 3 آمده و سازندگان آن از موفقیت و ساخت سومین سیستم شاک قطع امید کرده‌اند یا خیر؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا