1%
  • 0/10

آیا خالق Resident Evil به این مجموعه بازمی‌گردد؟

برنامه‌های شینجی میکامی

آیا خالق Resident Evil به این مجموعه بازمی‌گردد؟ ۰ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
خالق Resident Evil

به نظر می‌رسد که آقای شینجی میکامی، خالق Resident Evil تمایلی به بازگشت به این مجموعه و توسعه دوباره آن ندارد.

بدون هیچ شک و تردیدی، سری رزیدنت اویل یکی از بهترین بازی‌های سبک ترس و وحشت به شمار می‌رود که باید موفقیت آن را مدیون شینجی میکامی، خالق مجموعه بود. با این حال، او در اوایل سال جاری استودیو شخصی خود یعنی تانگو گیم ورکس را ترک کرد و در پی آن، آینده کاری او در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

با خروج میکامی از تانگو گیم ورکس، حدس و گمانه‌زنی‌های زیادی در رابطه با احتمال بازگشت او به شرکت کپکام و کار روی فرنچایز رزیدنت اویل مطرح شد. با این حال، به نظر می‌رسد که این گزارش‌ها در حد یک شایعه بوده و این بازی‌ساز باتجربه هیچ برنامه‌ای برای توسعه مجموعه Resident Evil ندارد.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای شینجی میکامی به همراه یکی از همکاران خود به نام هیدکی کامیا، کارگردان نسخه اصلی بازی Resident Evil 2، در گفت‌وگویی از فعالیت‌ها و مسائل مربوط به صنعت بازی‌های ویدیویی سخن گفت. در حین مصاحبه، شینجی میکامی اعلام کرد که تمایلی به بازگشت به سری رزیدنت اویل ندارد.

شینجی میکامی و هیدکی کامیا در جریان این مصاحبه به علایق خود نسبت به بازی Okami اشاره کردند. متاسفانه هنوز جزئیاتی از همکاری این دو بازی‌ساز در آینده و پروژه‌های احتمالی آن‌ها در دسترس نیست، اما بدون شک این مشارکت می‌تواند منجر به ساخت آثار ارزشمندی شود. بهتر است بدانید بازی Hi-Fi Rush آخرین عنوانی است که شینجی میکامی به عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت کرده است.

ناگفته نماند شرکت کپکام در ماه‌های گذشته با ایجاد یک نظرسنجی، از خواسته بازیکن‌ها از بازسازی این مجموعه و توسعه نسخه ریمیک کدام یک از نسخه‌ها مطلع شد. با این حال، بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، ظاهرا این کمپانی هیچ برنامه‌ای برای عرضه بازی جدید رزیدنت اویل و نسخه ریمیک آن‌ها در سال ۲۰۲۴ میلادی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments