ساخت بازی Ori and the Will of the Wisps به پایان رسید

تنها ۴۰ روز تا زمان انتشار بازی باقی مانده است

ساخت بازی Ori and the Will of the Wisps

مطابق اعلام استودیو مون، ساخت بازی Ori and the Will of the Wisps رسما به پایان رسیده است.

در حالی که تنها حدود چهل روز تا انتشار بازی باقی مانده، استودیو مون (Moon Studio) به صورت رسمی خبر از پایان روند ساخت بازی Ori and the Will of the Wisps را اعلام کرد. حالا تنها کار بسته بندی و ارسال بازی در خرده‌فروشی‌های مختلف در سراسر جهان باقی مانده است. بدون شک این خبر بسیاری از طرفداران بازی‌های ویدیویی را خوشحال کرد، چرا که می‌دانند قرار نیست Ori and the Will of the Wisps هم دنباله رو بسیاری از بازی‌ها مثل Dying Light 2 و Cyberpunk 2077 باشد.

بازی Ori and the Will of the Wisps شامل یک نسخه‌ی ویژه هم می‌شود. این نسخه دارای موارد اضافه و خاصی است. نسخه کالکتورز ادیشن، علاوه بر بازی Ori and the Will of the Wisps، دارای یک کتاب هنری، دو دیسک مختلف از موسیقی‌های بازی و همچنین یک استیل بوک درخشان از بازی می‌شود که بدون شک علاقه‌مندان به جمع آوری نسخه‌های کالکتور ادیشن‌های بازی‌های ویدیویی از نسخه ویژه Ori and the Will of the Wisps هم استقبال خواهند کرد.

نسخه اول بازی Ori با نام کامل Ori and the Blind Forest با استقبال بسیار زیادی از سوی مخاطبان و منتقدین مواجه شد. همین موضوع سبب شد تا سازندگان به فکر ساخت نسخه جدیدی از این مجموعه بیافتند و اقدام به ساخت بازی Ori and the Will of the Wisps کنند. نسخه جدید این مجموعه با نام Ori and the Will of the Wisps در تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۲۰ (۲۱ اسفندماه ۱۳۹۸) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و باید دید که این بازی هم می‌تواند موفقیت‌های نسخه اول را تکرار کند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا