#مهسا_امینی

طرفداران امیدوار هستند معرفی Grand Theft Auto VI فردا صورت بگیرد

بهتر است چندان دلخوش نباشید

طرفداران امیدوار هستند معرفی Grand Theft Auto VI فردا صورت بگیرد سورنا رضایی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
معرفی Grand Theft Auto VI

اگر گمانه‌زنی انجام شده توسط طرفداران خوشبین صحیح باشد، مراسم معرفی Grand Theft Auto VI روز آینده برگزار خواهد شد.

آخرین نسخه از فرنچایز Grand Theft Auto در سال ۲۰۱۳ میلادی تحت عنوان Grand Theft Auto V در دسترس علاقه‌مندان گرفت و به یکی از تحسین‌شده‌ترین بازی‌های دهه تبدیل شد. حدود هفت سال از عرضه‌ی این عنوان اکشن و ماجراجویی می‌گذرد اما کاربران همچنان نسبت به تجربه‌ی آن، به خصوص بخش GTA Online هیجان‌زده هستند. دلیل این اتفاق را باید در سیاست‌های راکستار برای انتشار محتویات جدید جستجو کرد که بسیار موثر واقع شده است. البته محبوبیت بخش آنلاین باعث نشده تا طرفداران از هر فرصتی برای نشان دادن تمایل خود به معرفی نسخه‌ی جدید این فرنچایز استفاده نکنند.

طی این سال‌ها هر چند وقت یک بار مطلبی مرتبط با نسخه‌ی جدید Grand Theft Auto در فضای مجازی منتشر شده است اما هیچ کدام رسمی نبوده‌اند. اواخر فروردین ماه بود که جیسون شرایر (Jason Schreier) سردبیر وب سایت Kotaku گزارشی درباره‌ی وضعیت کارمندان راکستار نورث و بهبود سیاست‌های کاری طی ماه‌های اخیر نوشت. در بخش‌هایی از آن مطلب به جدیدترین نسخه‌ی GTA اشاره شده بود که طبق آن، بازی در مراحل اولیه‌ی ساخت قرار داشته و طرفداران بهتر است امید خود را برای معرفی عنوان مورد علاقه‌شان در آینده‌ی نزدیک کنار بگذارند. چند روز بعد، گزارش دیگری منتشر شد که ادعای شرایر را نقض می‌کرد. طبق اطلاعاتی که Tez 2 یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد راکستار به اشتراک گذاشته بود، این عنوان ۶۰ الی ۷۰ درصد تکمیل شده است؛ ادعایی که امیدواری طرفداران را به همراه داشت.

پس از اینکه رویداد E3 2020 به طور کامل لغو شد، جف کیلی (Geoff Keighley) از Summer Game Fest رونمایی کرد که از آن به عنوان یک مراسم بزرگ در صنعت بازی‌های ویدیویی یاد شده است. این مراسم دیجیتالی از چند روز قبل شروع شد و در ماه آگوست (اواسط مرداد تا اوایل شهریور) پایان خواهد یافت. اگر هم اکنون به سایت رسمی آن مراجعه کنید، با پیامی روبرو می‌شوید که از معرفی یک بازی غافل‌گیرکننده در تاریخ ۲۳ اردیبهشت (مصادف با ۱۲ مه) خبر می‌دهد. در حالی که هیچ اشاره‌ای به نام سازنده، ناشر یا حتی ژانر نشده است، بسیاری از طرفداران خوشبین امیدوار هستند این مراسم رونمایی به نهمین نسخه‌ی Grand Theft Auto تعلق داشته باشد؛ موضوعی که بسیار بعید به نظر می‌رسد.

شرکت راکستار گیمز تاکنون از رویدادهای E3 یا The Game Awards برای معرفی محصولات تازه استفاده نکرده و سعی می‌کند به صورت مستقل از بازی‌های جدید خود پرده بردارد. اگر به یاد داشته باشید، این بازیساز آمریکایی در ابتدا تصویری را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که شباهت بسیاری به Red Dead Redemption داشت و مدتی بعد، نسخه‌ی دوم را به صورت رسمی تایید کرد؛ انتظار می‌رود چنین رویه‌ای را برای معرفی Grand Theft Auto VI شاهد باشیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا