تاریخ انتشار نسخه بلوری اوپنهایمر رسماً اعلام شد

انتظارها بزودی پایان می‌یابد

نسخه بلوری اوپنهایمر

یونیورسال پیکچرز ساعاتی قبل یک پست در شبکه اجتماعی ایکس به اشتراک گذاشته که تاریخ انتشار نسخه بلوری اوپنهایمر را اعلام می‌کند.

کریستوفر نولان (Christopher Nolan) در جدیدترین اثر خود به سراغ ژانر بیوگرافی رفته و بخشی از زندگی رابرت اوپنهایمر (Robert Oppenheimer) را به تصویر کشیده است؛ فیزیکدانی که در پروژه منهتن نقشی اساسی داشت و بعنوان پدر بمب اتم شناخته می‌شود. Oppenheimer اواسط جولای روی پرده نقره‌ای آمد و تحسین کارشناسان را برانگیخت. محصول جدید یونیورسال پیکچرز همچنین بازخوردهای مثبتی را از سوی مخاطبان دریافت کرد.

اوپنهایمر قرار بود همزمان با Barbie روی پرده نقره‌ای بیاید. از همین رو، پیش بینی می‌شد اثر جدید کریستوفر نولان در بهترین حالت بتواند هزینه‌های تولید و تبلیغات را جبران کند. طی اتفاقی غیرقابل پیش بینی، یک پدیده اجتماعی بنام باربنهایمر در فضای مجازی شکل گرفت و باعث شد هم اوپنهایمر و هم باربی شدیداً مورد توجه قرار بگیرند. در نتیجه، هردویشان موفق شده‌اند فروش فوق العاده‌ای را در باکس آفیس جهانی به ثبت برسانند.

یونیورسال پیکچرز اخیراً پستی را در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) سابق به اشتراک گذاشت که تاریخ انتشار نسخه بلوری اوپنهایمر را اعلام می‌کند. بر این اساس، فیلم مزبور در تاریخ ۳۰ آبان (مصادف با ۲۱ نوامبر) به شبکه نمایش خانگی آمده و علاقه مندان می‌توانند پای تماشایش بنشینند. مطابق انتظار، نسخه نمایش خانگی نه تنها فیلم را در خود دارد، بلکه شامل محتویات اضافی مانند ویدیوهای پشت صحنه و مصاحبه با دست اندرکاران می‌شود.

Oppenheimer بازیگران شاخص زیادی را در خود جای داده که برای مثال می‌توان کیلین مورفی (Cillian Murphy)، امیلی بلانت (Emily Blunt)، رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، فلورنس پیو (Florence Pugh) و مت دیمون (Matt Damon) را نام برد. اگرچه همه هنرپیشه‌ها جلوی دوربین عالی بودند، عملکرد مورفی و داونی جونیور بیشتر از همه مورد تحسین قرار گرفت.

در حال حاضر اطلاعاتی از پروژه بعدی کریستوفر نولان در دسترس نیست.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا