#مهسا_امینی

تماشا کنید: بازی Pokemon Legends: Arceus معرفی شد

اوپن ورلدی با حال و هوای Breath of the Wild

تماشا کنید: بازی Pokemon Legends: Arceus معرفی شد نریمان هروی ۰ ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی

اسپین‌آفی Open-World (جهان باز) از دنیای پوکیمان با نام Pokemon Legends: Arceus معرفی شد. این بازی در سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد.

کمپانی Game Freak اعلام کرد که Pokemon Legends: Arceus را در اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد کرد. این بازی به یک اکشن نقش‌آفرینی جهان باز است و در گذشته‌ی فئودال منطقه‌ی Sinnoh (لوکیشن بازی‌های Pokemon Diamond & Pearl) رخ می‌دهد.

گیم‌پلی و صد البته، طراحی بصری این بازی، به شدت هر کسی را یاد گیم‌پلی و طراحی بصری بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild می‌اندازد و مکانیزم‌های جدیدی را با استفاده از پوکیمان‌ها به نمایش می‌گذارد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده‌ی این بازی را در ذیل تماشا کنید:

 

هدف اصلی این بازی بیشتر از هر چیز دیگری، ایجاد خلاقیت در سری بازی‌های پوکیمان و به اصطلاح، بردن این سری به یک مرحله و لول جدید به نظر می‌رسد. همچنین شما می‌توانید Rowlet ،Cyndaquil و یا Oshawott را به عنوان یک Pokemon Partner در کنار خود داشته باشید. این بازی حول محور پوکیمانی افسانه‌ای به نام Arceus است.

بازیکنان در این بازی، از روستایی در قسمت مرکزی Sinnoh به دیگر قسمت‌های این منطقه سفر خواهند کرد و بیشتر از Pokeball‌ها برای تسخیر هیولا‌ها، به جای روش‌های سنتی دیگر استفاده می‌کنند. جالب است بدانید که در وب‌سایت رسمی اعلام گردیده که شما در ابتدا باید «آنان را به خوبی مشاهده و برسی کنید، سپس بی سر و صدا به آنان نزدیک شوید و PokeBall را به سمت آن‌ها پرتاب کنید».

این بازی تنها گیمی نخواهد بود که در Sinnoh رخ می‌دهد، بلکه ریمیک Pokemon Diamon and Pearl نیز در اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد.

آیا شما تریلر را دیدید؟ آیا از اینکه شباهت‌های انکار نشدنی به The Legend of Zelda: Breath of the Wild دارد، باعث محبوبیت آن می‌شود؟ خوشحال می‌شویم که در قسمت کامنت‌ها، نظر خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا