فصل جدید One-Punch Man تاخیر خورد

به این زودی‌ها از ماجراهای بعدی مرد تک مشتی خبری نخواهد شد

تاخیر فصل بعدی سریال مرد تک مشتی

به لطف یکی از طراحان انیمه‌های ژاپنی، یوسوکه موراتا، خبرهایی از فصل جدید One-Punch Man بر سر زبان‌ها افتاده است که آیا فصل بعدی‌اش منتشر می‌شود یا خیر.

با اینکه از هنرنمایی یوسوکه زمان زیادی نگذشته، اما همین مدت کوتاه هم علاقه‌مندان را برای دیدن هر قسمت از سریال مرد تک مشتی با شخصیت قدرتمند و فراانسانی سایتاما مشتاق نگه داشته است. منتها طرفداران برای تماشای فصل بعدی این سریال باید بیشتر از آن چه که انتظار داشتند، صبوری کنند.

یکی از سریال‌های بسیار محبوب برای طرفداران مانگای ژاپنی سریال ابرقهرمانی وان پانچ من است. سریالی که در آن مرد تک مشتی به نام سایتاما را خواهید دید که در یک شهر خیالی زندگی می‌کند. او تنها با یک مشتش از پس هر حریفی بر می‌آید، اما بعد از مبارزات و درگیری‌های خسته‌کننده‌اش، دنبال حریف سرسختی می‌گردد که سر ذوقش بیاورد.

شخصی با نام مستعار وان نویسندگی و یوسوکه موراتا طراحی کامیک مرد تک مشتی را برعهده داشتند. رفته‌رفته هنرنمایی این دو آن‌قدر به طرفداران این سریال شور و هیجان نشان داد که بخواهند منتظر پخش کارتونی‌اش باشند. همین‌طور هم شد. شبکه تی‌وی توکوی و ای‌تی-ایکس سریال مرد تک مشتی را از ۵ اکتبر ۲۰۱۵ (۱۰ مهر ۱۳۹۴) روی آنتن بردند. با گذشت چند سال و پخش دو فصل از این سریال، طرفداران آن می‌گفتند که فصل بعدی‌اش حتما در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود. بیراه هم نمی‌گفتند، چون فصل سوم سریال One-Punch Man قرار بود به طور رسمی در ۲۵ ژولای ۲۰۲۱ (۳ مرداد ۱۴۰۰) منتشر شود. اما هیچ خبری نشد و شور طرفداران هم خوابید. تعلل در تمدید یا کنسل کردن فصل سوم سریال وان پانچ من خیلی‌ها را نگران کرد.

موراتا طراح سریال وان پانچ من در توئیتر گفت:

از صبر همگی متشکرم. اما به دلایل زیادی، انتشار آنلاین فصل جدید سریال مرد تک مشتی با تاخیر مواجه شده است. لطفا کمی بیشتر منتظر بمانید.

با اینکه هنوز دلیل مشخصی برای تاخیر فصل سوم این سریال اعلام نشده و هیچ‌کس هم از آن مطلع نیست، اما می‌توان حدس زد که ماجراهای زیادی پشت سر سریال رخ داده است. موراتا و چند تن از دوستانش زمان زیادی را صرف تولید سریال مرد تک مشتی کردند. طرفدارانشان هم معتقدند که تلاش‌ آن‌ها بی‌ارزش نخواهد بود.

از جایی که تنها دو فصل از سریال وان پانچ من پخش شده و نگاه همه علاقه‌مندان مانگاهای ژاپنی به فصل جدید سریال مرد تک مشتی است، اما دریغ از یک تاریخ مشخص که بتواند آن‌ها را آرام کند. سوالی که پیش می‌آید این‌جاست، آیا فصل جدید سریال مرد تک مشتی منتشر می‌شود یا حالا حالا باید منتظر بمانیم.

نظر شما چیست؟ سریال مرد تک مشتی را دیده‌اید؟ این سریال آن‌قدر شما را هیجان‌زده کرده که بخواهید برای فصل جدید سریال مرد تک مشتی منتظر بمانید؟

4.8 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

23 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا