امکان آپلود استوری یک دقیقه ای اینستاگرام بدون تقسیم‌شدن ویدیو

کاربران پس از این می‌توانند ویدیوهای ۶۰ ثانیه‌ای را در قالب یک استوری آپلود کنند

استوری یک دقیقه ای اینستاگرام

توسعه‌دهندگان اینستاگرام سخت در تلاش‌اند تا با اپلیکیشن‌هایی همچون تیک‌تاک و اسنپ‌چت رقابت کنند. آخرین ویژگی ارائه‌شده به‌عنوان بخشی از این تلاش امکان آپلود استوری یک دقیقه ای اینستاگرام است.

وب‌سایت 9to5Mac گزارش می‌دهد که رسانه‌ی اجتماعی اینستاگرام در حال طراحی یک ویژگی است که به کاربران امکان می‌دهد تا استوری‌های ویدیویی ۶۰ ثانیه‌ای را بدون تقسیم‌کردن به ویدیوهای کوتاه‌تر پست کنند.

این ویژگی در حال حاضر در مرحله آزمایشی قرار دارد و اولین بار توسط یکی از کاربران اینستاگرام در ترکیه مورد توجه قرار گرفت. قبل از این به‌روزرسانی، اگر ویدیویی بیش از ۱۵ ثانیه را به‌عنوان استوری اینستاگرام آپلود کرده باشید، به‌طور خودکار به چندین استوری مختلف تقسیم می‌شود.

این تغییر جدید به شما امکان می‌دهد که استوری یک دقیقه ای اینستاگرام را بدون اینکه به استوری‌های مختلف تقسیم شود، در استوری‌ها آپلود کنید. علاوه بر این، اینستاگرام همچنین در حال آزمایش یک رابط بازطراحی‌شده برای پست‌کردن استوری‌ها است که ذکر حساب‌های دیگر یا اضافه‌کردن مکان به پست را برای کاربران آسان‌تر می‌کند.

این تغییرات در حال حاضر فقط برای برخی از کاربران در دسترس است و مشخص نیست چه زمانی به‌صورت عمومی در دسترس قرار خواهند گرفت. با این حال، با معرفی این ویژگی‌ها تغییر بزرگی در نحوه‌ی آپلود استوری‌های ویدیویی در اینستاگرام ایجاد می‌کنند.

انتظار می‌رود که پس از دردسترس قرارگرفتن این ویژگی‌ها رسانه‌ی اجتماعی اینستاگرام به پلتفرم جذاب‌تری برای رقابت با دیگر اپلیکیشن‌ها تبدیل شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا