1%
  • 0/10

تاریخ عرضه بازی Avowed لو رفت؟

انتشار در ماه نوامبر

تاریخ عرضه بازی Avowed لو رفت؟ ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تاریخ عرضه بازی Avowed

به نظر می‌رسد استودیو آبسیدین با انتشار پستی در بلاگ رسمی خود تاریخ عرضه بازی Avowed را لو داده بود که اندکی بعد این پست ویرایش شد.

در روز یکشنبه استودیو آبسیدین (Obsidian Entertainment) همزمان با انتشار یک تریلر داستانی جدید در شوکیس شرکت مایکروسافت و ایکس باکس که مجددا عرضه بازی در سال 2024 را تاکید می‌کرد اما حاوی هیچ گونه زمان انتشار مشخصی نبود، پستی در بلاگ رسمی خود به اشتراک گذاشت که در انتهای آن تاریخ انتشار بازی به شکل دقیق درج شده بود.

این پست که پیامی از سوی کارگردان بازی یعنی کری پاتل (Carrie Patel) است بدین شرح بود که “چند ماه اخیر در استودیو آبسیدین بسیار سریع گذشته و در عین حال زمان بسیار هیجان‌انگیزی بوده است. از زمانی که ما شما را در رویداد Xbox Developer Direct در ماه ژانویه گذشته ملاقات کردیم، اعضای تیم ما سخت مشغول کار روی Avowed برای انتشار در تاریخ 12 نوامبر 2024 (برابر سه شنبه 22 آبان 1403) بوده‌اند.”

با این حال براساس توضیح ارائه شده توسط کاربر Wario64 در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق، این پیام به سرعت مورد به‌روزرسانی قرار گرفته و اشاره صورت گرفته به تاریخ عرضه بازی Avowed از آن حذف شده است. هنوز مشخص نیست چرا این موضوع به سرعت از این پست، حذف شده است. این احتمال وجود دارد که اعلام تاریخ عرضه بازی مذکور برای اپیزود جدید پادکست رسمی ایکس باکس برنامه‌ریزی شده است.

در ماه آپریل نشریه The Verge به درستی اظهار کرده بود که در شوکیش جدید شرکت مایکروسافت چندین مورد رونمایی جدید صورت خواهد کرد که شامل رونمایی از بازی جدید Call of Duty و نسخه جدید مجموعه بازی Gears of War می‌شود. هم‌چنین این ادعا نیز صورت گرفته بود که در همین مراسم تاریخ عرضه چندین بازی مختلف از جمله بازی Avowed و هم‌چنین بازی Microsoft Flight Simulator 2024 اعلام خواهد شد که تاریخ انتشار 19 نوامبر برابر 29 آبان برای عنوان دوم در این رویداد مورد تایید قرار گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments