برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ویدیو: نورمن ریدس و خرگوش سری سایلنت هیل به شایعات دامن می‌زنند!

منتظر عنوانی جدید از سری Silent Hill باشیم؟

ویدیو: نورمن ریدس و خرگوش سری سایلنت هیل به شایعات دامن می‌زنند! ۰ ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

نورمن ریدس دوست داشتنی و پرحاشیه از نو حوصله‌اش سر رفته است یا شاید باید منتظر معرفی و انتشار عنوانی تازه از سری Silent Hill باشیم؟

هنوز هم زمانی که نام سایلنت هیل به‌گوش برخی افراد می‌رسد، خواب شب از چشمشان پریده و تاریکی را همراه با ترس سپری می‌کنند. البته این موضوع از آنجایی که عنوان ترسناک لغو شده به کارگردانی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و گیرمو دل تورو (Guillermo del Toro) و بازیگری نورمن ریدس (Norman Reedus) بیش از حد تصور ترسناک و غافلگیرانه بود، تعجب برانگیز نیست. نسخه دموی این عنوان منتشر نشده با نام P.T. به حدی ترسناک بوده و حس نا آرامی به شما می‌داد که حتی بسیاری رغبت پایان رساندن این دموی چند دقیقه‌ای را نیز نداشتند. هیدئو کوجیما پس از جدایی خود از کونامی در سال ۲۰۱۵ اعلام کرد که به ساخت سری سایلنت هیل ادامه خواهد داد، ولی تا مدت‌های بسیار زیاد هیچ سخن جدیدی مبنی بر توسعه چنین عنوانی شنیده نشد.

اگر به سال ۲۰۲۱ آمده و نگاهی گذرا بر سطح اینترنت داشته باشید، می‌بینید که سایلنت هیل همه جا هست. طبق گزارش‌های منتشر شده در چند مدت اخیر، کونامی توسعه دو عنوان از سری Silent Hill را در سر داشته و همچنین برخی اخبار حکایت از همکاری کونامی با استودیو سازنده عنوان محبوب The Medium یعنی استودیو Bloober Team می‌کنند که عقد قراداد همکاری میان کونامی و Bloober Team مدتی پیش تایید شد، بااین حال این استودیو توسعه عنوانی وابسته بر سری سایلنت هیل را رد کرده است.

دیگر نکته مهم در این بحث این بوده که ممکن است عناوین شایعه شده هیچ ارتباطی با عنوان سایلنت هیل لغو شده نداشته باشند، ولی نورمن ریدس، بازیگر محبوب نقش دریل دیکسون در سریال مردگان متحرک و البته شخصیت اصلی عنوان اخیر هیدئو کوجیما یعنی Death Stranding به تازگی پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که دستان شما را به لرزه درآورده و مو به تنتان سیخ می‌کند. شما در این پست می‌توانید خود نورمن را در لباس اسکلتی و درکنار رابی خرگوشه، عروسک معروف و البته دلهره‌آور سری سایلنت هیل مشاهده کنید. نورمن ریداس به عکس کفایت نکرده و این پست او در قالب ویدیویی‌ست که با تکان‌ها و نورهای متفاوت شما را چند ثانیه‌ای آزار می‌دهد.

ما درحال حاضر نمی‌دانیم این عناوین سایلنت هیل در کدام مرحله از توسعه قرار داشته و حتی نمی‌دانیم که آیا حقیقت دارند یا خیر، ولی شکی نیست که نورمن از ما می‌خواهد سایلنت هیل و رابی را فراموش نکنیم. همچنین نباید خستگی طرفداران سایلنت هیل از بی‌خبری در شبکه‌های اجتماعی متفاوت را نادیده گرفت. آن‌ها به‌طور روزانه به‌دنبال خبر تازه از سری بازی محبوب خود بوده و می‌توانید عصبانیت و خستگی را در نظرات آن‌ها ببینید.

در سوی دیگر بسیاری هنوز گمان دارند که عنوان Abandoned در حقیقت پروژه سری کوجیما بوده و یا حداقل کوجیما کوچک‌ترین دستی در توسعه آن دارد. گرچه استودیو Blue Box این نظریه را رد کرده، بسیاری همچنان بر نظر خود پایبند هستند. شما چه فکری می‌کنید؟ باید به‌زودی منتظر معرفی عنوانی ترسناک و وابسته به سری Silent Hill از طرف کوجیما یا کونامی باشیم یا نورمن قصد داشته کمی ما را بترساند؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments