برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نورمن ریدس برای بازگشت در سریال دریل دیکسون یک شرط مهم داشت

پخش فصل اول هنوز تمام نشده است

نورمن ریدس برای بازگشت در سریال دریل دیکسون یک شرط مهم داشت ۰ ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
نورمن ریدس در سریال دریل دیکسون

گرگ نیکوترو، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی، اخیراً فاش کرده حضور نورمن ریدس در سریال دریل دیکسون منوط به اجرایی شدن درخواستش بود.

در حالی که واکنیگ دد (The Walking Dead) هنوز به انتها نرسیده بود، AMC سعی داشت جهانی داستانی‌اش را گسترش دهد. حالا که این سریال به انتها رسیده، تولید اسپین آف‌ها شدت بیشتری به خود گرفته است. جدیدترین اثری که نام واکینگ دد را یدک می‌کشد، The Walking Dead: Daryl Dixon بوده و چندی پیش اولین قسمت آن روی آنتن رفت.

طبق خلاصه داستان، دریل دیکسون در سواحل فرانسه بهوش می‌آید اما هیچ چیز به یاد نداشته و نمی‌داند چطور به این کشور رسیده است. او که بدنبال راهی است تا به آمریکا برگردد، با افراد مختلفی مواجه شده و ماموریتی بسیار مهم را می‌پذیرد. دریل باید قبل از اینکه به کامن ولث بازگردد، یک پسربچه به نام لائورنت را به مقصد مورد نظر برسند؛ فردی که برای گروهی از بازماندگان بسیار حائز اهمیت بوده و به چشم یک ناجی دیده می‌شود.

گرگ نیکوترو (Greg Nicotero) یکی از تهیه کنندگان اجرایی The Walking Dead: Daryl Dixon است. او چندی پیش مصاحبه‌ای را با SFX انجام داد که در جدیدترین شماره این مجله چاپ شد. نیکوترو در بخشی از صحبت‌های خود فاش کرده بازگشت نورمن ریدس (Norman Reedus) در سریال دریل دیکسون منوط به اجرایی شدن درخواستش بود:

نورمن آستینش را بالا زد تا یکی از تهیه کنندگان باشد. او درباره همه چیز اظهار نظر کرد، از جمله اینکه چقدر عاشق دیوید زیبل (David Zabel) است. او می‌خواست [در ساخت The Walking Dead: Daryl Dixon] با دیوید همکاری کند. من و نورمن احساس می‌کردیم کسی باید شورانر سریال باشد که تاکنون هیچ نقشی در فرنچایز واکینگ دد نداشته است.

تنها درخواست نورمن ریدس برای بازگشت در سریال دریل دیکسون رنگ واقعیت به خود گرفت و دیوید زیبل بعنوان شورانر انتخاب شد. او همچنین نقش پررنگی در آماده سازی فیلمنامه‌های فصل اول داشت. به گفته گرگ نیکوترو، وقتی او و ریدس فیلمنامه‌ها را برای نخستین بار خواندند، تعجب کردند؛ زیرا هیچ شباهتی به دیگر آثار واکینگ دد نداشت و از قضا همین ویژگی باعث شد نظر مثبتی نسبت به آن داشته باشند.

اگرچه سریال دریل دیکسون به دیگر آثار واکینگ دد شبیه نیست، شباهت‌های انکار ناپذیری به سریال The Last of Us دارد. البته گرگ نیکوترو در بخشی از مصاحبه خود با Entertainment Weekly تاکید کرده وقتی پخش سریال آخرین ما آغاز شد، سریال آن‌ها در فاز فیلمبرداری قرار داشت.

فصل اول The Walking Dead: Daryl Dixon از شش قسمت تشکیل شده و تاکنون دو قسمت آن روی آنتن رفته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments