دومین تریلر No Time to Die جزئیات بیشتری از آنتاگونیست فیلم فاش می‌کند

مامور ۰۰۷ برای نجات معشوقه‌ی خود بار دیگر وارد یک بازی خطرناک می‌شود

استودیوی مترو گلدوین میر اخیرا دومین تریلر No Time to Die را از طریق وب سایت یوتیوب منتشر کرد. این ویدیو در حدود سه دقیقه زمان دارد.

با نزدیک شدن به زمان انتشار یک محصول اعم از بازی یا فیلم، شرکت‌های سازنده تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا از طریق انتشار تصاویر و ویدیوهای جدید، محصول خود را در مرکز توجه‌ها قرار دهند. این موضوع برای No Time to Die هم صدق می‌کند. در شرایطی که کمتر از سه ماه تا آغاز اکران گسترده‌ی آن در کشورهای مختلف باقی مانده، استودیوی مترو گلدوین کمپین تبلیغاتی این اثر مورد انتظار را بار دیگر راه اندازی کرده است. روز گذشته پوستر جدیدی از بیست و پنجمین فیلم جیمز باند منتشر شد و حالا هم نوبت به تریلری نسبتا طولانی رسیده است.

استودیوی مترو گلدوین میر به تازگی دومین تریلر No Time to Die را در فضای مجازی منتشر کرده است. این ویدیو کمتر از سه دقیقه زمان داشته و اطلاعات بسیار مهمی را با علاقه‌مندان به اشتراک می‌گذارد. اینطور که به نظر می‌رسد، صفین تفاوت زیادی با آنتاگونیست‌های قدیمی این مجموعه نداشته باشد؛ زیرا در بخشی تریلر گفته می‌شود در صورتی که او به خواسته‌ی خود برسد میلیون‌ها نفر کشته شده و چیزی برای نجات دادن باقی نمی‌ماند. از همه مهم‌تر، این شخصیت در گذشته ارتباطی با مادلین سوآن معشوقه‌ی کنونی جیمز باند داشته است. به همین دلیل، دنبال او می‌گردد. اینکه ارتباطشان چگونه بوده در حال حاضر مشخص نیست اما بدون شک در جریان فیلم فاش خواهد شد.

دومین تریلر No Time to Die نسبت به تریلر اول تمرکز بیشتری روی دو شخصیت نومی با ایفای نقش‌آفرینی لاشانا لینچ (Lashana Lynch) و پانوما با نقش‌آفرینی آنا د آرماس (Ana de Armas) دارد. نومی یکی از ماموران سازمان جاسوسی انگلیس بوده و بعد از اعلام بازنشستگی جیمز باند، به عنوان جایگزین به برنامه‌ی ۰۰ پیوست. پانوما هم یکی از ماموران سازمان جاسوسی سیا است که ظاهرا دوست و همکار فیلیکس لتر بوده و به درخواست او باند را در ماموریتش همراهی می‌کند. این ویدیوی تبلیغاتی در دیگر بخش‌ها صحنه‌های اکشن و هیجان‌انگیزی را نشان می‌دهد. با نظر گرفتن آن‌ها، می‌توان مطمئن بود جدیدترین ساخته‌ی کری فوکوناگا (Cary Fukunaga) در افزایش آدرنالین خون مخاطبان خود موفق عمل خواهد کرد.

از آن‌جایی که همه‌گیری ویروس کرونا همچنان ادامه داشته و سینماها تنها با نصف ظرفیت خود فعالیت دارند، بسیاری از کارشناسان و علاقه‌مندان احتمال تاخیر دوباره در اکران No Time to Die را مطرح می‌کردند. با این حال، به نظر می‌رسد استودیوهای مترو گلدوین میر و یونیورسال در حال حاضر چندان به این گزینه فکر نمی‌کنند؛ زیرا دومین تریلر این فیلم در انتها تاکید دارد اکران گسترده از تاریخ ۵ آذر (مصادف با ۲۵ نوامبر) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا