تماشا کنید: با دشمن جیمز باند در تریلر جدید No Time To Die بیشتر آشنا شوید

خطرناک‌ترین دشمنی که جیمز باند تا حالا با آن مواجه شده

ویدیویی که اخیرا در کانال یوتیوب James Bond 007 منتشر شده، از حضور بازیگر معروف سینما، رامی ملک (Rami Malek)، در نقش شخصیت شرور فیلم No Time to Die خبر می‌دهد.

داستان No Time to Die پنج سال بعد از دستگیری ارنست استرو بلوفلد در پایان Spectre جریان دارد. در این اثر، رامی ملک در نقش سفین، به عنوان خطرناک‌ترین دشمنی که جیمز باند تا حالا با آن مواجه شده، ظاهر می‌شود. دنیل کریگ (Daniel Craig)، لئا سیدو (Léa Seydoux) و جفری رایت (Jeffrey Wright) بازیگرانی هستند که به فیلم جدید جیمز باند بازگشته‌اند. آنا د آرماس (Ana de Armas) و بیلی مگنوسن (Billy Magnussen) هم چهره‌های جدید این فیلم به حساب می‌آیند.

طبق اطلاعات منتشر شده، سفین شخصیت منفی‌ای است که در فیلم No Time to Die دیدگاه خاص خودش را دارد و از روشی نادرست سعی دارد دنیا را به جای بهتری تبدیل کند. کارگردان فیلم، کری فوکوناگا (Cary Joji Fukunaga)، عقیده دارد این شخصیت هر کاری را که اراده کند، انجام می‌دهد و شخصیت ترسناکی است. جالب است بدانید، ملک هم در یکی از گفتگوهای خود سفین را به عنوان شخصی توصیف کرد که درست مانند جیمز باند خود را یک قهرمان دانسته و عقیده دارد در سمت درست ماجرا ایستاده است. با آن‌که بیشتر خط داستانی این فیلم افشا نشده، اما به‌نظر می‌رسد حقایق اسرارآمیزی درمورد آخرین ساخته‌ی فوکوناگا وجود دارد.

اکران No Time to Die که بیست ‌و پنجمین فیلم از فرنچایز جیمز باند محسوب می‌شود، تا کنون دست‌خوش مشکلات زیادی بوده و چندین بار به تاخیر افتاده است. در نهایت، تولیدکنندگان تصمیم گرفتند تا No Time to Die را در تاریخ ۲۰ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۳۰ آبان ماه امسال) در سینماها اکران کنند. البته، از آن‌جایی که شیوع ویروس کرونا همچنان پابرجا است، احتمال آن‌که این تاریخ تغییر کند، وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا