#مهسا_امینی

Nioh 2 به دلیل مشکلات فنی با بازخوردهای منفی روبه‌رو شده است

افت نرخ فریم و مشکلاتی در عملکرد کیبورد

Nioh 2 به دلیل مشکلات فنی با بازخوردهای منفی روبه‌رو شده است عرفان بدری ۰ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Nioh 2

بازی Nioh 2 مدتیست که برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته، اما با اینحال به دلیل مشکلات فنی آن، بازخوردهای تعداد زیادی از بازیکن‌ها در Steam نسبت به این عنوان، منفی بوده است.

دنباله بازی تحسین شده Nioh که در سال گذشته میلادی منتشر شده بود، چند روز پیش برای کاربران پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و PS5 در دسترس قرار گرفت. داستان بازی Nioh 2 یک پیش‌درآمد بر نسخه اصلی می‌باشد و وقایع قبل از آن را به تصویر می‌کشد.

بازی Nioh 2 در اوایل انتشار خود بر روی رایانه‌های شخصی، محبوبیت بسیار بالایی داشت، اما اکنون شاهد نظرات منفی بازیکن‌ها درباره عنوان اکشن نقش‌آفرینی Koei Tecmo هستیم که البته تعدادشان کم نیست. این طور که وب‌سایت Eurogamer گزارش داده، تا به حال بیش از 4000 نظر مثبت راجع به Nioh 2 در Steam نوشته شده، در حالی که بیش از 1300 نظر منفی نیز ثبت شده‌اند. اکثر این نظرات منفی به مشکلات فنی‌ای مانند افت نرخ فریم اشاره می‌کنند، در حالی که عده‌ای نیز از عملکرد کیبورد در بازی ناراضی‌اند. از آنجایی که عنوان یک بازی اکشن است که مبارزات نقش ویژه‌ای در آن دارند، عملکرد بد کیبورد می‌تواند مشکلات فراوانی برای بازیکن‌ها ایجاد کند و یک ایراد مهم است که باید برطرف شود.

بازی Nioh 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، PS4 و PS5 در دسترس است. نسخه نسل نهمی این عنوان شامل یک به‌روزرسانی می‌شود که علاوه بر ارتقای کیفیت بصری آن، میزان نرخ فریم و سرعت بارگذاری آن را بالا می‌برد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا