ساخت فیلم Super Mario در دستور کار قرار گرفت!

روند تولید به آهستگی پیش می‌رود

ساخت فیلم Super Mario در دستور کار قرار گرفت! مهسا سپاهی ۰ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان
Super Mario

اخیرا گزارشاتی منتشر شده که تایید می‌کند فیلم جدیدی بر اساس فرنچایز سوپر ماریو در دست ساخت قرار دارد و سال آینده اکران می‌شود.

فرنچایز سوپر ماریو برای همه آشنا است و عده‌ی زیادی با آن خاطره دارند. در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی، شرکت نینتندو در جریان یکی از کنفرانس‌های مالی خود، از ساخت انیمیشن سینمایی Mario خبر داد. در آن زمان اعلام شد دو شرکت یونیورسال پیکچرز و نینتندو منابع مالی را تامین کرده و استودیوی ایلومینیشن اینترتینمنت هم وظیفه‌ی ساخت را بر عهده دارد. شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto) خالق فرنچایز ماریو و کریس مالداندری (Chris Meladandri) مدیرعامل ایلومینیشن هم به عنوان تهیه‌کننده روی روند ساخت نظارت می‌کنند.

بعد از گذشت حدود دو سال، اخبار تازه‌ای منتشر و به تولید این فیلم مهر تایید زده است. به‌نظر می‌رسد منبعی نامشخص اعلام کرده که فیلم سوپر ماریو در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود. گفته می‌شود منبع این خبر به Games Rader برمی‌گردد که منبع مورد تاییدی به حساب می‌آید. پس از آن، سازندگان و عوامل این پروژه تایید کردند که در حال حاضر روند تولید این عنوان از فرنچایز ماریو به آهستگی رو به پیشرفت است. همچنین، به تایید رسید که این عنوان در سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر خواهد شد و طرفداران می‌توانند به تماشای آن بنشینند و خاطرات خود را زنده کنند.

لازم به ذکر است که هیچ اطلاعاتی در مورد محتوای این فیلم و داستان آن منتشر نشده و نمی‌دانیم چه کسانی در عنوان مورد انتظار سوپر ماریو نقش آفرینی می‌کنند. با توجه به محبوبیت این فرنچایز، پیش‌بینی می‌شود این فیلم هم با استقبال خوبی از سوی طرفداران مواجه شود؛ هر چند که علاقه‌مندان به دنیای فیلم و بازی‌های ویدیویی، از حضور سوپر ماریو روی پرده‌ی نقره‌ای سینماها، چندان خاطره‌ی خوشی ندارند!

طبق اطلاعات منتشر شده، فیلم Super Mario در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر می‌شود. سازندگان و طرفداران امیدوار هستند شیوع ویروس کرونا بر تاریخ اعلام شده تاثیر نگذارد و اکران این عنوان با تاخیر مواجه نشود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا