نینجا، استریم‌های خود را در سایت یوتیوب ادامه می‌دهد

نتیجه‌ی شکست میکسر

نینجا

نینجا، استریمر معروف، از این پس استریم‌های خود را در یوتیوب برگزار می‌کند و شب گذشته در اولین برنامه‌ی خود در این پلتفرم توانست ۱۰۰ هزار بیننده داشته باشد.

ریچارد تایلر بلوینز را همه با نام نینجا می‌شناسند. او یکی از مشهورترین و پردرآمدترین‌ افراد فعال صنعت استریمینگ شمرده می‌شود و برنامه‌هایش بازدیدهای زیادی دارد. نینجا تا سال گذشته در سرویس استریم توییچ فعالیت می‌کرد و به‌صورت انحصاری در این پلتفرم حضور داشت اما با شروع فعالیت سرویس استریم مایکروسافت که تحت عنوان میکسر معرفی شد، این گیمر محبوب توییچ را ترک و به‌طور رسمی اعلام کرد که در میکسر به فعالیت خود ادامه می‌دهد. گفته می‌شود قرارداد او با میکسر نزدیک به ۲۰ تا ۳۰ میلیون دلار بوده است.

مدتی پیش مایکروسافت اعلام کرد که فعالیت سرویس استریمش با شکست مواجه شده و قرار است محتوا و کاربران میکسر به پلتفرم Facebook Gaming منتقل شوند. پس از خبر تعطیل شدن میکسر، این سوال برای عده‌ای زیادی پیش آمد که استریمرهای مطرحی همچون Ninja و Shroud چه تصمیمی می‌گیرند و در چه پلتفرمی به فعالیت خود ادامه می‌دهند. همچنین فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، در مورد تعطیل شدن میکسر اعلام کرد تلاش‌های تیم این سرویس به نتیجه‌ی دلخواه و چشم‌اندازی که درنظر داشته‌اند، نرسیده و در نتیجه‌ی این شکست، فعالیت میکسر در تاریخ ۱ مرداد (مصادف با ۲۲ جولای) به پایان می‌رسد.

روز گذشته، نینجا با اولین لایو استریم خود در یوتیوب، فعالیت خود را در این پلتفرم اعلام کرد. البته هنوز مشخص نیست که این استریمر معروف قصد دارد با یوتیوب به‌صورت انحصاری همکاری داشته باشد یا خیر. با این وجود، اولین برنامه‌ی زنده‌ی نینجا در این پلتفرم توانست ۱۰۰ هزار بیننده داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا