دور جدید استریم‌های نینجا در توییچ به‌زودی آغاز می‌شود

امضای قراردادی جدید میان دو نان شناخته شده در عرصه‌ی استریم

دور جدید استریم‌های نینجا در توییچ به‌زودی آغاز می‌شود سورنا رضایی ۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
استریم‌های نینجا

در نتیجه‌ی قرارداد جدیدی که به امضا رسیده است، دور جدید استریم‌های نینجا در توییچ طی ساعت‌های آینده شروع می‌شود.

با افزایش محبوبیت استریم در میان کاربران، مایکروسافت تصمیم گرفت به این حوزه ورود پیدا کند. نتیجه‌ی اتخاذ چنین تصمیمی، میکسر بود که ژانویه‌ی سال گذشته‌ی میلادی رسما آغاز به کار کرد. ردموندی‌ها که به خوبی می‌دانستند راه طولانی‌ای برای رسیدن به توییچ در پیش دارند، با نام‌های شناخته شده از جمله تایلر بلوینز (Tyler Blevins) و ایواک (Ewok) استریمر ناشنوا و ۱۳ ساله‌ی آمریکایی وارد همکاری شده و قراردادهای انحصاری‌ای را با آن‌ها به امضا رساندند. با وجود این تلاش‌ها، سرویس استریم مایکروسافت نتوانست از پس انتظارات مدیران بر بیاید و در نتیجه، دستور تعطیلی‌اش صادر شد.

با توجه به گزارشی که روی خروجی وب سایت Hollywood Reporter قرار گرفته، تایلر بلوینز معروف به نینجا یک قرارداد انحصاری با توییچ به امضا رسانده و قرار است چند سال آینده را مشغول فعالیت روی این سرویس استریم باشد. در حال حاضر جزئیاتی از مبلغ یا مدت زمان قرار موجود نیست. بلوینز درباره‌ی بازگشتش به توییچ گفت:

از اینکه بار دیگر به صورت تمام وقت به استریم بازی می‌پردازم و با طرفداران وفادارم ارتباط می‌گیرم هیجان‌زده هستم. زمان زیادی را صرف کردم تا ببینم کدام سرویس بهترین است. در طول این مدت، توییچ پشتیبان بسیار خوبی بود و مدیرانش هم درک خوبی از چشم‌اندازهای شغلی‌ام دارند. می‌خواهم در فصل جدید استریم‌هایم به تبلیغ فعالانی بپردازم که کمتر دیده می‌شوند.

تایلر بلوینز از دوران نوجوانی به صورت حرفه‌ای به فعالیت در صنعت بازی‌های ویدیویی پرداخت. او نخست در رقابت‌های ورزش‌های الکترونیک حاضر می‌شد اما با گذشت مدتی تصمیم گرفت به استریم روی بیاورد. در همین بین، بازی فورتنایت برای پلتفرم‌های هدف عرضه شد و نینجا هم از پتانسیل‌های این بازی محبوب برای افزایش شهرت خود بهره برد. او با داشتن بیش از ۱۴ میلیون دنبال‌کننده در توییچ، یکی از رکورددارها به شمار می‌رود.

نینجا در اقدامی غیرمنتظره و شوکه‌کننده در تابستان سال گذشته‌ی میلادی، به همکاری خود با توییچ پایان داد و روی میکسر به استریم بازی‌ها پرداخت. با تعطیل شدن این سرویس، نینجا مقداری از روال قبلی فاصله گرفت و به جای استریم‌های روزانه، هر از چند گاهی پشت رایانه‌ی شخصی خود می‌نشست و ویدیوهایش را به صورت زنده پخش می‌کرد. ظاهرا در طول این مدت مشغول بررسی پیشنهادها بوده است.

در انتها، لازم به ذکر است دور جدید استریم‌های نینجا در توییچ طی ساعت‌های آینده شروع می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا