تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Nightmare Alley منتشر شد

اولین نما از جادوی جدید گی‌یرمو دل تورو

اولین تریلر فیلم Nightmare Alley منتشر شده و نمایی کوچک از جدیدترین اثر کارگردان بزرگ ژانر وحشت و فانتزی را به نمایش می‌گذارد.

کارگردان این فیلم بر عهده هنرمند محبوب گی‌یرمو دل تورو بوده و هنرمندان بزرگی چون نامزد جایزه اسکار، بردلی کوپر (Bradley Cooper) بازیگر فیلم A Star is Born، کیت بلانشیت (Cate Blanchett) هنرمند فیلم The Aviator، تونی کالت (Toni Collette)، رونی مارا (Rooney Mara) و ویلم دافو  (Willem Dafoe) در این اثر به هنرمنمایی خواهند پرداخت.

داستان این فیلم بر اساس رمانی به همین نام به نویسندگی ویلیام لیندزی گرشام (William Lindsay Gresham) است. دل تورور فیلمنامه این اثر را مشترکا با کیم مورگان (Kim Morgan) نوشته و تهیه کنندگی فیلم Nightmare Alley نیز بر عهده J. Miles Dale ( جی مایلز دیل)، دل تورو و TSG Entertainment است. حق انتشار بین‌المللی این اثر نیز در اختیار شرکت Searchlight Pictures قرار گرفته است. 

جزییات داستان این اثر هنوز مشخص نیست، اگر چه با توجه به داستان رمان Nightmare Alley حدث کلیات ماجرای این فیلم کار چندان سختی نیست. با این حال با شناختی که طرفداران از گی‌یرمو دل تورو و آثار او دارند بدون شک این بار نیز با اثری منحصر به فرد و خیره کننده روبه‌رو خواهیم شد. فیلم Nightmare Alley در تاریخ ۱۷ ماه دسامبر سال میلادی جاری اکران خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا