نیکولاس کیج در فیلم Renfield و نوشیدن خون واقعی توسط او

نیکولاس کیج واقعا دراکولا شده!

نیکولاس کیج در فیلم Renfield و نوشیدن خون واقعی توسط او پیمان امامی ۱ ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان
نیکولاس کیج در فیلم Renfield

نیکولاس کیج (Nicolas Cage) در حین فیلمبرداری فیلم Renfield به صورت تصادفی، خون واقعی نوشید. او حالا یک خون‌آشام تمام‌عیار شده است!

فیلم Renfield توسط کریس مک‌کی (Chris McKay) کارگردانی شده و فیلمنامه آن را رایان ریدلی (Ryan Ridley) نوشته است. نیکولاس کیج در این فیلم، نقش کنت دراکولا (Count Dracula) را ایفا می‌کند که در فرهنگ عامه و دنیای سینما شخصیت نام‌آشنایی است. البته او ستاره اصلی Renfield نیست و نقش شخصیت اصلی را نیکولاس هولت (Nicholas Hoult) برعهده دارد.

با وجود این، کیج با ایفای نقش کاراکتری خونخوار و بدنام قطعا یکی از عوامل جذابیت این فیلم به شمار می‌رود. اگرچه نیکولاس کیج حضور کوتاهی در فیلم Renfield خواهد داشت، اما او به اندازه کافی فرصت دارد تا اجرایی درخشان را در نقش دراکولا ارائه کند.

نیکولاس کیج به‌تازگی در یکی از ویدیوهای تبلیغاتی فیلم Renfield مدعی شده که در حین فیلمبرداری و به طور تصادفی، خون خودش را نوشیده است. او می‌گوید: «دندان‌های نیش من واقعی بودند. سرامیکی و کاملا نوک تیز بودند. به همین دلیل، من چند بار لبم را گاز گرفتم که باعث شد خون خودم را بنوشم.»

تلفیق ترس و کمدی

نیکولاس کیج در فیلم Renfield

در حالی که فیلم Renfield دنباله‌ای بر فیلم دراکولا (Dracula) محصول 1931 است، اما قصد ندارد که اثری کاملا ترسناک باشد. به همین دلیل است که Renfield علاوه بر آنکه برخی از عناصر ژانر ترسناک را به نمایش می‌گذارد، همزمان تلاش می‌کند تا برداشتی کمیک از شیطانی‌ترین هیولای تاریخ و خدمتکار وفادار او، ارائه کند. بنابراین Renfield از این جهت که ترس و کمدی را با یکدیگر تلفیق کرده، فیلمی منحصربه‌فرد است.

نیکولاس کیج برای بازی در نقش دراکولا در فیلم Renfield، هم از بازی تنش‌زا و رعب‌آور کریستوفر لی (Christopher Lee) الهام گرفته و هم در عین حال به ماهیت سورئال و طنز این شخصیت پرداخته است. این در حالی است که او حضور بسیار مختصر و اندکی در فیلم Renfield دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا