#مهسا_امینی

بازیگر نقش دراکولا در فیلم Renfield معرفی شد؛ ستاره‌ها دور هم جمع می‌شوند!

خالق واکینگ دد روی فیلم کار می‌کند

نقش دراکولا در Renfield

وب سایت The Hollywood Reporter در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود از ایفای نقش دراکولا در Renfield توسط چهره‌ای مشهور خبر داده است.

یونیورسال پیکچرز سال‌ها قبل تلاش کرد یک فرنچایز سینمایی ترسناک ساخته و به موفقیت‌های بزرگی دست یابد اما شکست تجاری The Mummy همه چیز را تغییر داد. استودیو آمریکایی تصمیم گرفته مطابق برنامه‌ریزی‌های پیشین جلو رفته و آثار کلاسیک خود را ریمیک کند اما حالا خبری از ارتباط داستانی میانشان نیست. به بیان دیگر، فیلم‌ها قصه‌ای کاملا مستقل را روایت کرده و در آینده شاهد کراس اور میانشان نخواهیم بود.

یکی از فیلم‌های در دست ساخت یونیورسال Renfield نام داشته و همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، اتفاقات آن حول محور رنفیلد می‌چرخد که در رمان Dracula اثر برام استوکر (Bram Stoker) دستیار دراکولا است. اثر مزبور از سال ۲۰۱۹ میلادی در دست ساخت بوده و وظیفه کارگردانی آن در ابتدا روی دوش دکستر فلچر (Dexter Fletcher) قرار داشت اما او تیم را بنا به دلایلی ترک کرد. با گذشت مدتی، کریس مک‌کی (Chris McKay) با تهیه‌کنندگان به توافق رسید و به عنوان کارگردان به تیم اضافه شد. در ضمن، چندی پیش نیکلاس هولت (Nicholas Hoult) نقش اصلی را بر عهده گرفت. در صورتی که نامش برایتان آشنا نیست، نقش بیست را در سری فیلم‌های مردان ایکس بر عهده داشت. از دیگر آثار شاخصش می‌توان Mad Max: Fury Road را نام برد.

وب سایت The Hollywood Reporter در جدیدترین گزارش اختصاصی خود بازیگر نقش دراکولا در Renfield را معرفی کرده است. طبق آنچه در متن آمده، نیکلاس کیج (Nicolas Cage) با دست‌اندرکاران به توافق رسیده و کنت دراکولا را در فیلم به تصویر می‌کشد. نویسنده در ادامه مطلب تاکید می‌کند قرارداد کریس مک‌کی نهایی شده و حالا رسما کارگردان پروژه است. او همچنین در کنار رابرت کرکمن (Robert Kirkman)، دیوید آلپرت (David Alpert)، برایان فرست (Bryan Furst) و شان فرست (Sean Furst) وظیفه تهیه‌کنندگی را به دوش می‌کشد. در ضمن، کرکمن داستان فیلم را نوشته و رایان ریدلی (Ryan Ridley) آن را به فیلمنامه تبدیل کرد.

نقش دراکولا در Renfield
نیکلاس کیج در سریال History of Swear Words محصول نتفلیکس

بازسازی آثار کلاسیک یونیورسال قرار بود ترسناک باشند اما در پی تغییر برنامه‌ریزی‌ها، Renfield به اثری کمدی تبدیل شده است. به بیان دقیق‌تر، از لحاظ محتوا به سریال What We Do in the Shadows شباهت خواهد داشت. به غیر از این جزئیات دیگری از داستان موجود نبوده و نمی‌دانیم شامل چه تغییراتی نسبت به منبع اقتباس خواهد شد. در صورتی که کوچکترین آشنایی‌ای با فیلم Dracula 1931 ندارید، باید بگوییم رنفیلد یک فروشنده املاک بوده که به خانه‌ای بزرگ و قدیمی در ترانسیلوانیا می‌رود تا مقدمات فروش آن را فراهم کند اما مورد حمله دراکولا قرار گرفته و به یک خون آشام تبدیل می‌شود. این اتفاق همچنین باعث می‌شود به بردگی کنت در بیاید.

Renfield اولین تجربه نیکلاس کیج در فیلم خون آشام محور نیست. او در سال ۱۹۹۸ میلادی نقش اصلی Vampire’s Kiss را ایفا کرد که یک اثر ترسناک و کمدی به شمار می‌رود. فیلم مزبور در زمان اکران نقدهای مثبتی را دریافت نکرد و در زمینه تجاری هم ضعیف ظاهر شد. با این حال، به مرور زمان طرفداران زیادی پیدا کرد تا حالا یک فیلم کالت محسوب شود.

Renfield در حال حاضر هیچ گونه تاریخ اکرانی ندارد. با این حال، سرعت گرفتن روند انتخاب بازیگران طی ماه‌های اخیر تایید می‌کند فاصله چندانی با آغاز فیلمبرداری نداریم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا