1%
  • 0/10

تیم سازنده قسمت بعدی Mass Effect شامل اعضای سه‌گانه آن می‌شود

تیم سازنده قسمت بعدی Mass Effect شامل اعضای سه‌گانه آن می‌شود ۰ ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
قسمت بعدی Mass Effect

به گفته مدیر پروژه، تیم سازنده قسمت بعدی Mass Effect از اعضای بازتجربه و خبره سه‌گانه اصلی این مجموعه تشکیل شده است.

از دوران باشکوه سه‌گانه Mass Effect روزهای زیادی می‌گذرد با این حال در تمامی این سال‌ها از تعداد و شور و شوق طرفداران این مجموعه کاسته نشده است. با این حال با توجه به عملکرد ناامیدکننده بازی Mass Effect: Andromeda، در خصوص سهم این مجموعه در بازار کنونی و مخاطبین جدیدتر تردیدهای انکارنشدنی وجود دارد. حال آن که طرفداران این فرنچایز محبوب علمی تخیلی، از اینکه بدانند قسمت بعدی Mass Effect توسط افراد خبره و با تجربه‌ای که به مدت بسیار طولانی روی سه‌گانه آن کار کرده بودند احساس آرامش خواهند یافت.

این موضوع توسط پاسخ میکائیل گمبل (Michael Gamble) مدیر پروژه قسمت بعدی Mass Effect به یک پرسش در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق حاصل شده که به طرفداران اطمینان داده است اعضای نقش‌های اصلی و کلیدی حاضر در تیم ساخت نسخه جدید این مجموعه همگی از افرادی هستند که سابقه کار روی سه‌گانه اصلی این فرنچایز را داشته‌اند. از جمله این نقش‌های اصلی می‌توان به تهیه‌کننده اجرایی، مدیر بخش هنری، کارگردان نوآوری و کارگردان بازی اشاره کرد.

این اولین باری نیست که اطلاعاتی با این مضمون به اشتراک گذاشته می‌شود. مدت زمان کوتاهی پس از آن که در سال 2020، ساخت نسخه بعدی این مجموعه مورد تایید قرار گرفت، گمبل به این موضوع اشاره کرده بود که تعدادی از اعضای قدیمی این مجموعه به منظور کار روی آن بازگشته‌اند که از جمله آن می‌توان به درک واتس (Derek Watts) مدیر بخش هنری اشاره شده در بالا، برینون هولمز (Brenon Holmes) تهیه کننده اجرایی و پریش لی (Parrish Ley) کارگردان نوآوری اشاره کرد.

 در ابتدای سال جاری نیز گزارشات منتشر شده بیان می‌داشتند قسمت بعدی این مجموعه در مرحله پیش تولید به سر برده، با انجین آنریل 5 ساخته می‌شود، ظاهرا جهان باز نخواهد بود و احتمالا تا قبل از سال 2029 نباید منتظر عرضه آن باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments