#مهسا_امینی

چگونه حجم بازی Call of Duty: Modern Warfare را روی PC کاهش دهیم؟

به‌روزرسانی جدید Modern Warfare حجم بازی را کاهش می‌دهد

آپدیت جدید Call of Duty: Modern Warfare

طبق اطلاعات منتشر شده از توییتر مدیر تولید Call of Duty: Modern Warfare، در آپدیت بعدی این بازی کاربران قادر خواهند بود تنها مودی که در بازی استفاده می‌کنند را روی سیستم خود نصب کنند.

اخیرا توسعه‌دهندگان Call of Duty: Modern Warfare از انتشار به‌روزرسانی جدید این بازی خبر داده‌اند. طبق گزارشات، محتوای این آپدیت به کاربران کمک می‌کند تا در حجم اشغال شده‌ی Modern Warfare روی رایانه‌‌ی شخصی خود، صرفه‌جویی کنند.

در ادامه‌ی انتشار اخبار بهبود سیستم ذخیره‌سازی رایانه‌های شخصی، Call of Duty: Modern Warfare به کاربرانش اجازه می‌دهد تا حالت مخصوص غیرفعال‌سازی نسخه‌ی PC Modern Warfare در دسترس آن‌ها قرار بگیرد. این ویژگی در به‌روزرسانی ۱.۲۸ که به زودی منتشر می‌شود، قرار گرفته است. با کمک این قابلیت، بخش زیادی از فضای خالی دیسک رایانه‌های شخصی که توسط Modern Warfare اشغال شده‌، تخلیه می‌شود و کاربران قادر خواهند بود تنها مودی که در بازی استفاده می‌کنند را روی سیستم خود نصب کنند. پاول هایل (Paul Haile)، مدیر تولید Modern Warfare، این خبر را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرده است.

با توجه به اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده، اکتیویژن بلیزارد تصمیم گرفته تا به صرفه‌جویی در حجم اشغال شده‌ی بازی‌ها روی رایانه‌های شخصی کمک کند و این موضوع را بهبود ببخشد. با این حساب، احتمال آن‌که این اتفاق برای بازی‌های دیگر این شرکت هم پیش بیاید، دور از ذهن نیست. بعد از آپدیتی که امروز برای Call of Duty: Modern Warfare منتشر می‌شود، کاربران می‌توانند مودهای مختلف این بازی را به صورت جداگانه نصب کنند.

بازی هیجان‌انگیز Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

اگر به Call of Duty: Warzone علاقه‌ دارید و آن‌ را بازی می‌کنید، در این مطلب می‌توانید جدیدترین راهنمای بازی Call of Duty: Warzone را مشاهده کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا