رابرت پتینسون کاندیدای جدی بازیگر بعدی بتمن

دومین بازیگر جوان شوالیه تاریکی

بازیگر بعدی بتمن

نام ستاره مجموعه فیلم‌های Twilight به‌عنوان یکی از نامزدهای اصلی بازیگر بعدی بتمن مطرح شده است. به‌علاوه ستارگان دیگری نیز در صف انتظار هستند.

رابرت پتینسون را به‌سبب سال‌ها ایفای نقش در مجموعه Twilight و هری پاتر می‌شناسیم. چندی پیش در خبری غافلگیرکننده، از این بازیگر خوش‌چهره انگلیسی به‌عنوان بازیگر احتمالی بعدی نقش شوالیه تاریکی در فیلم در حال تولید The Batman یاد شد که در سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود. مت ریوز، کارگردان آخرین قسمت مجموعه «سیاره میمون‌ها» قرار است نویسندگی و کارگردانی این فیلم را انجام دهد.

بسیاری از منابع حضور پتینسون در نقش بتمن را قطعی دانسته‌اند، با این حال Deadline تأکید کرده که هنوز قراردادی میان وی و برادران وارنر در کار نیست و گزینه‌های دیگری هم روی میز هستند؛ از جمله نیکولاس هولت (مردان‌ ایکس). هالیوود ریپورتر از نام‌های آشنای دیگری چون آرمی همر و آرون تیلر حانسون نیز به‌عنوان اولویت‌های بعدی وارنر یاد کرده است.

یکی از این گزینه‌ها نقش بتمن را از بن افلک تحویل می‌گیرد که در سه فیلم Batman Vs Superman: Dawn of Justice، Suicide Squad و Justice League این نقش را ایفا کرد. در صورت انتخاب نیکولاس هولت، وی با ۲۹ سال سن تبدیل به جوان‌ترین بازیگر تاریخ بتمن خواهد شد؛ پتینسون نیز با ۳۲ سال سن، در صورت انتخاب پشت‌سر کریستین بیل قرار می‌گیرد که در زمان اولین تجربه خود در این نقش، ۳۱ ساله بود.

طبق گزارش‌ها، وارنر فرصت زیادی در اختیار ریوز گذاشته تا فیلمنامه را تکمیل کند؛ با این امید که جدیدترین برداشت از شخصیت بسیار نمادین کمیک‌های دی‌سی، به‌درستی انجام شود؛ خصوصاً پس از ناامیدی‌هایی که فیلم‌های اخیر به‌وجود آورده‌اند. براساس گزارش Variety، فیلمبرداری The Batman ار اواخر سال جاری میلادی یا اوایل سال بعد آغاز خواهد شد.

حضور رابرت پتینسون به‌عنوان بازیگر بعدی بتمن برنامه‌های او برای سال‌های پیش رو را بسیار شلوغ و هیجان‌انگیز می‌کند. پیش‌تر مشخص شده بود که ستاره انگلیسی در جدیدترین فیلم کریستوفر نولان که Tenet نام گرفته نقش‌آفرینی خواهد کرد. تاریخ اکران این فیلم در سال در تیر ماه سال آینده است.

پیش‌تر قرار بود بن افلک خود علاوه بر بازیگری، نویسندگی و کارگردانی فیلم جدید بتمن را هم انجام دهد اما در نهایت از این کار انصراف داد. وی مدتی بعد در مصاحبه‌ای اذعان داشت که نتوانسته درک درستی از ماجرا داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا