1%
  • 0/10

تاریخ عرضه جهانی Warzone Mobile احتمالا مشخص شد

ماه آینده.

تاریخ عرضه جهانی Warzone Mobile احتمالا مشخص شد ۰ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
عرضه جهانی Warzone Mobile

براساس اطلاعات فاش شده به نظر می‌رسد ماه آینده شاهد عرضه جهانی Warzone Mobile در تمامی مناطق دنیا خواهیم بود.

نسخه موبایلی بازی بتل رویالی Call of Duty Warzone در رویداد COD Next در سال 2022 معرفی شد و طی آن سازگان وعده ویژگی‌های جدید و کیفیت گرافیک کنسولی این بازی را دادند. با این حال این بازی موبایلی در آن زمان به صورت جهانی منتشر نشد و تاریخ عرضه دقیقی نیز برای آن اعلام نشد.

این بازی در فازهای مختلف برای بعضی نقاط دنیا از جمله استرالیا، شیلی، آلمان، مالزی، نروژ و سوئد انتشار یافته است. با این حال به نظر می‌رسد اطلاعات فاش شده جدید سرانجام تاریخ عرضه جهانی Warzone Mobile را برای ماه آینده مشخص کرده‌اند. بنا به گزارش فاش شده توسط کاربری به نام cybxrgFPS در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق، عنوان Warzone Mobile برای عرضه در تاریخ 21 مارس 2024 برابر روز پنج‌شنبه 2 فروردین 1403 به صورت جهانی و دو سال پس از رونمایی اولیه برنامه‌ریزی شده است. به مانند نسخه بتل رویال اصلی، نسخه موبایلی بازی نیز با نقشه محبوب Verdansk عرضه شده و تا 120 پلیر به صورت همزمان را پشتیبانی می‌کند.

این نسخه هم‌چنین شامل بازگشت نقشه‌های قدیمی نظیر Rebirth Island و Fortune’s Keep می‌شود. با این حال، این تمامی ماجرا نبوده و نسخه موبایل Warzone نقشه‌های کوچک چندنفره را نیز برای تجربه مخاطبین خود پشتیبانی می‌کند. به علاوه بازی تجربه یکپارچه‌ای را فراهم می‌کند تا به واسطه آن پلیرها بتوانند پیشرفت خود را در دستگاه‌های مختلف به همراه داشته باشند.

هم‌چنین بازی برای اکثر دستگاه‌های اندرویدی و iOS قابل تجربه خواهد بود. بنا به دستگاهی که در اختیار دارید حداقل سیستم مورد نیاز رسمی برای تجربه بازی به شرح زیر اعلام شده است:

  • آیفون: نیازمند سیستم عامل iOS نسخه 16 یا جدیدتر
  • آیپد: نیازمند سیستم عامل iPad OS نسخه 16 یا جدیدتر
  • اندروید: نیازمند پردازنده Adreno 618 با بهتر از آن
  • رم مورد نیاز در دستگاه‌های اپل: حداقل 4 گیگ رم یا بیشتر
  • رم مورد نیاز در دستگاه‌های اندرویدی: حداقل 6 گیگ یا بیشترنظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments