بازی جدیدی از سری Worms در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر می‌شود

کرم‌های جنگجو بازمی‌گردند

بازی جدیدی از سری Worms در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر می‌شود نیکان صبوری ۰ ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

استودیوی Team17 با انتشار تیزر کوتاهی، تایید کرد که عنوان جدیدی از سری Worms در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد.

اولین بازی Worms در سال ۱۹۹۵ توسط استودیوی Team17 ساخته و منتشر شد. این اثر در سبک Artillery و تاکتیکال بوده که دو یا چند بازیکن در یک نقشه حضور می‌یابند و با نشانه‌گیری‌های خطی مانند سری بازی‌های Angry Birds باید به دشمن شلیک کند. عناوین بسیار زیادی در این سبک ساخته شده ولی بدون شک یکی از موفق‌ترین آن‌ها Worms بوده که Team17 به شکل بسیار خلاقانه‌ای این سبک را پیاده‌سازی کرده است.

بعد از انتشار اولین قسمت بازی Worms، تعداد ۲۱ عنوان دیگر از این سری منتشر شد که هر کدام از آن‌ها ویژگی و المان‌‎های جدید به بازی اضافه می‌کردند و حتی چند عنوان از این فرانچایز به شکل سه بعدی بازسازی شد. آخرین بازی Worms در سال ۲۰۱۶ میلادی با نام Worms W.M.D منتشر گردید.

حال Team17 چندی پیش در صفحه‌ی توییتر و یوتیوب خود تیزر کوتاهی از بازی Worms منتشر کرده است. متاسفانه تیزر، اطلاعاتی در خصوص بازی نمی‌دهد ولی Team17 در بخش توضیحات بازی نوشته که این عنوان با دیگر آثار قبل بسیار متفاوت خواهد بود و در سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه می‌شود.

بازوکای خودتان را برداشته و سوار گوسفند خود شوید. کرم‌ها در سال ۲۰۲۰ بازخواهند گشت، طوری که نظیر آن را ندیده‌اید.

Worms جدید، روشی جدید برای بازی کردن.

لازم به ذکر است که این نسخه، تنها Worms نام دارد. از طرفی Team17 با نوشتن جمله‌ی «روشی جدید برای بازی کردن» شدیدا هوادارن بازی را هیجان زده کرده و احتمال زیاد ما در این اثر با المان‌ها و ویژگی‌های جدید آشنا شویم. در هر صورت که باشد، علاقه‌مندان به این سری باید بیشتر صبر کنند تا اطلاعات تکمیلی توسط سازندگان بازی منتشر شود.

نظر شما کاربران سرگرمی چیست؟ چه چیزی از این عنوان انتظار دارید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا