1%
  • 0/10

بخشی از داستان فصل چهارم ویچر ظاهراً در آینده جریان دارد

گمانه زنی‌ها حقیقت داشتند

بخشی از داستان فصل چهارم ویچر ظاهراً در آینده جریان دارد ۰ ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
داستان فصل چهارم ویچر

با توجه به گزارشی که وب سایت Redanian Intelligence اخیراً منتشر کرده، می‌توان گفت بخشی از داستان فصل چهارم ویچر در آینده روایت می‌شود.

هنری کویل (Henry Cavil) یکی از معدود نقاط قوت سریال The Witcher بود که نخستین بار در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و تاکنون سه فصل از آن در دسترس قرار گرفته است. بازیگر بریتانیایی سال گذشته میلادی رسماً اعلام کرد به همکاری خود با پروژه خاتمه داده و لیام همسورث (Liam Hemsworth) بعنوان جایگزینش معرفی شده است.

جدا از اینکه خروج بازیگر نقش اصلی بازخوردهای منفی بسیاری را روانه سازندگان سریال کرد، یک سوال بسیار مهم در ذهن گروهی از مخاطبان شکل گرفت: تغییر ظاهر گرالت در فصل چهارم چگونه توجیه می‌شود؟ آن‌هایی که رمان‌ها را خوانده بودند، سریعاً به جلد پنجم، یعنی Lady of the Lake اشاره کرده و احتمال دادند داستان فصل پیشرو اقتباسش باشد.

Redanian Intelligence یک رسانه بوده و بخش اصلی تمرکزش روی اخبار مرتبط با سریال The Witcher قرار دارد. به لطف گزارشی که اخیراً روی خروجی‌اش قرار گرفته، می‌توان گفت بخشی از داستان فصل چهارم ویچر در آینده جریان دارد. ریشه چنین ادعایی را می‌توان در ویدیویی جستوجو کرد که چندی پیش به فضای مجازی آمد اما حالاً از دسترس عموم خارج شده است.

ویدیویی که لو رفته، به تست بازیگری فصل چهارم سریال The Witcher ربط داشته و در آن بطور غیرمستقیم به وجود شخصیت نیموئه در قسمت‌های پیش رو اشاره می‌شود. نیموئه و کاندویرامورس در رمان‌ها دو محقق بوده که مدت‌ها پس از گرالت، ینیفر و سیری زندگی کرده و درباره افسانه‌های آن سه مطالعه می‌کنند.

نیموئه و کاندویرامورس در بررسی‌های خود متوجه می‌شوند تفسیرهای متفاوتی از افسانه‌های گرالت وجود داشته و او در هر کدام از آن‌ها ظاهر و ویژگی‌های رفتاری متفاوتی دارد. به لطف ویدیوی لو رفته می‌توان با اطمینان گفت دست اندرکاران سریال The Witcher می‌خواهند تغییر چهره گرالت را به همین طریق توجیه کرده و به مخاطب بگویند داستان فصل چهارم از دیدگاه فرد متفاوتی مرور می‌شود.

در ضمن، لائورنس فیشبرن (Laurence Fishburne)، بازیگر مجموعه ماتریکس (The Matrix)، برای ایفای یک نقش مهم به سریال پیوسته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments