#مهسا_امینی

تصویری از شخصیت واندا در فیلم Doctor Strange 2 منتشر شد

اسکارلت ویچ روی جعبه لگو!


در تصویر جدیدی که از شخصیت واندا در فیلم Doctor Strange 2 منتشر شده، می‌توانید عکس او را در کنار دیگر کاراکترهای این اثر سینمایی مانند وانگ ببینید که در واقع روی جعبه ست لگو آن درج شده است.

حدودا دو سال پیش بود که برای اولین بار پروژه‌های آینده استودیو مارول برای فاز چهارم MCU معرفی شدند. در این رویداد رسمی که کوین فایگی (Kevin Feige) شخصا تمامی جزئیات آن را اعلام می‌کرد، از سریال‌های شبکه دیزنی پلاس مانند وانداویژن (WandaVision) و … رونمایی شد، اما یک نکته بسیار بزرگ درباره آن وجود داشت؛ معرفی فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness که به شدت عجیب بود! در واقع نام این اثر سینمایی از مدت‌ها پیش این مورد را تایید کرد که بالاخره در دنیای سینمایی مارول شاهد مولتی‌ورس خواهیم بود و از طرفی حال با دیدن سریال Loki به این نتیجه رسیدیم.

حال از اسم این فیلم هم که بگذریم، یک مورد بسیار عجیب‌تر نیز درباره آن وجود داشت که آن هم معرفی شخصیت‌های اصلی بود. در آن زمان اعلام شد که بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) برای ایفای نقش دکتر استرنج (Dr. Strange) باز می‌گردد و ایفای نقش خواهد کرد. اما در کنار او، نام الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) هم اعلام شد! همچنین فایگی اظهار کرد که او نقش واندا مکسیموف (Wanda Maximoff) یا همان اسکارلت ویچ (Scarlett Witch) را بازی خواهد کرد، ولی هیچوقت مشخص نشد که نقش او در این اثر سینمایی چطور خواهد بود.

این در حالی است که سال گذشته با اکران سریال WandaVision بالاخره بیشتر با واندا و قدرت‌های او در قالب اسکارلت ویچ آشنا شدیم. همچنین دیدیم که ظاهرا او در کتابی به نام دارک هولد (Darkhold) به دنبال بچه‌هایی می‌گردد که خود در واقعیتی مجزا ساخته بود. این می‌تواند خود شروع کننده فیلم Doctor Strange 2 باشد، بخصوص اینکه صدای موسیقی پس‌زمینه صحنه بعد از تیتراژ این سریال، مخصوص فیلم‌های دکتر استرنج بود نه واندا!

عکس واندا در فیلم Doctor Strange 2 روی جعبه اسباب‌بازی!

به هر حال مشخص نیست که واندا در این فیلم نقش مثبت خواهد بود یا منفی، ولی حداقل تا زمان انتشار اطلاعات رسمی می‌توانیم شاهد حضور او روی جعبه اسباب‌بازی لگو باشیم که برای این فیلم در نظر گرفته شده است. در این عکس، می‌توانید لباس جدید واندا که در پایان سریال WandaVision برای خودش درست کرده بود را مشاهده کنید که ظاهرا از این به بعد به یک گزینه همیشگی برای او تبدیل می‌شود. همچنین پشت سر این شخصیت، می‌توانید وانگ را در لباسی جدید، و همچنین شخصیت میس آمریکا یا آمریکن چاوز را هم بیینید که در Doctor Strange 2 معرفی خواهد شد.

دقت کنید که این اولین باری نیست که اطلاعاتی از یک فیلم با عکس‌های روی جعبه اسباب‌بازی‌ها لو می‌رود و حتی مدتی پیش قسمتی از کله اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) را روی جعبه اسباب‌بازی‌های Spider-Man: No Way Home دیده بودیم! با این وجود، درباره اینکه داستان فیلم دکتر استرنج ۲ درباره چیست و دشمن اصلی در آن چه کسی خواهد بود، هنوز مشخص نیست. شاید بالاخره کانگ فاتح (Kang The Conquerer) را در پس از چیزی که در قسمت آخر سریال Loki مشاهده کرده بودیم در این اثر سینمایی بیینیم؛ گرچه طبق اعلام رسمی فایگی، کانگ دشمن اصلی در فیلم Ant-Man 3 خواهد بود و احتمالا در این اثر سینمایی صرفا ابعاد بیشتری از مولتی‌ورس، با دشمنان عجیب و غریب معرفی خواهد شد.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا