نقش اصلی زن 2 Bumblebee به ستاره Judas and the Black Messiah رسید

آنتونی راموس دیگر بازیگر فیلم است

نقش اصلی زن 2 Bumblebee به ستاره Judas and the Black Messiah رسید سورنا رضایی ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
نقش اصلی هفتمین Transformers

طبق گزارشی که Deadline کار کرده، نقش اصلی زن 2 Bumblebee به ستاره Judas and the Black Messiah رسیده است.

پارامونت پیکچرز با همکاری مایکل بی (Michael Bay) و استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) یک فیلم سینمایی بر اساس اسباب بازی‌های تبدیل‌شوندگان ساخت و در سال ۲۰۰۷ میلادی روی پرده نقره‌ای برد. Transformers به موفقیت‌های قابل‌توجهی دست یافت و زمینه‌ساز تولید پنج فیلم دیگر شد. این مجموعه در ادامه در سراشیبی سقوط قرار گرفت. با رخ دادن این اتفاق، سازندگان تصمیم گرفتند مجموعه را با Bumblebee محصول سال ۲۰۱۸ میلادی ریبوت کنند. این اثر که هایلی استنفیلد (Hailee Steinfeld) را در نقش خود دارد، نقدهای مثبتی را دریافت کرد و در مقابل بودجه نه چندان بالایش، نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلار فروخت.

در حال حاضر چهار اقتباس جدید با محوریت تبدیل‌شوندگان مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد. یکی از آن‌ها به استیون کیپل جونیور (Steven Caple Jr) سپرده شده که کارگردانی Creed II را در پرونده هنری خود دارد. جوبی هارولد (Joby Harold) نسخه اولیه فیلمنامه را آماده کرد و دارنل متیر (Darnell Metayer) و جاش پیترز (Josh Peters) هم روی بازنویسی‌اش کار می‌کنند. این فیلم اواسط سال آینده میلادی به سینماها خواهد آمد. در همین راستا، روند انتخاب بازیگر آغاز شده است. آنتونی راموس (Anthony Ramos) بازیگر فیلم‌های Hamilton و In the Heights چندی پیش به پروژه پیوست. متاسفانه اطلاعاتی از نقش او در دنباله Bumblebee موجود نیست.

با توجه به گزارشی که Deadline کار کرده، می‌توان گفت آنتونی راموس تنها بازیگری نیست که نقش اصلی را جلوی دوربین ایفا می‌کند. دومینیک فیش‌بک (Dominique Fishback) هم اکنون مشغول مذاکره با پارامونت پیکچرز است تا نقش اصلی زن 2 Bumblebee را بر عهده بگیرد. قرارداد هنوز امضا نشده اما مذاکره در مراحل انتهایی خود قرار دارد. از همین رو، می‌توان آن را امضا شده در نظر گرفت. مطابق انتظار، اطلاعاتی از نقش فیش‌بک موجود نبوده و نمی‌دانیم او چه شخصیتی را جلوی دوربین به تصویر می‌کشد. بازیگر آمریکایی در حال حاضر ۳۰ سال سن داشته و و از سال ۲۰۱۳ میلادی فعالیتش در حوزه بازیگری را آغاز کرد. او اخیرا در Judas and the Black Messiah حضور یافت و به واسطه عملکرد کم‌نقصش، نامزدی بفتا را به دست آورد.

دومینیک فیش‌بک، یکی از چندین بازیگری است که برای نقش اصلی زن 2 Bumblebee در نظر گرفته شده بود. او به واسطه تست بازیگری خود توانست توجه کارگردان و دیگر عوامل را جلب کرده و نقش را به دست آورد. اگرچه فیش‌بک طی سال‌های اخیر در آثار زیادی حضور داشته، هفتمین فیلم Transformers اولین بلاک‌باستر او به شمار می‌رود.

پارامونت پیکچرز در قبال پروژه جدیدش که به استیو کیپل جونیور سپرده شده سخت‌گیری زیادی دارد. همین موضوع باعث شده اطلاعات اندکی از آن موجود باشد؛ اطلاعاتی که می‌گویند اثر مزبور حکم یک دنباله را برای Bumblebee دارد. در حال حاضر مشخص نیست ارتباط داستانی این دو اثر از چه جهت خواهد بود، به خصوص اینکه تا به این لحظه خبری از بازگشت هایلی استنفیلد منتشر نشده است.

در انتها، لازم به ذکر است اثر مزبور در تاریخ ۲ مرداد سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۴ ژوئن سلا ۲۰۲۲ میلادی) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا