ساخت اکشن فیگور جدید اسپایدرمن توبی مگوایر

فانکو پاپ جدید اسپایدی

ساخت اکشن فیگور جدید اسپایدرمن توبی مگوایر آیدا امشاسفند ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ مارول
اسپایدرمن توبی مگوایر

اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) که فرصتی برای بازگشت در قسمت سوم مرد عنکبوتی با کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) پیدا کرده بود، باز هم به اسطوره‌ایی برای کمیک‌بوکی‌ها تبدیل شده است.

با اینکه فعلا برای حضور توبی مگوایر در قسمت‌های بعدی این فرانچایز تصمیم خاصی گرفته نشده، اشاره‌هایی به حضور او در فیلم‌های Spider-Man: Across the Spider-Verse و Avengers: Secret Wars شده است. اما اگر Spider-Man: No Way Home آخرین حضور او در نقش اسپایدرمن بود، توبی مگوایر توانسته به خوبی نقش این قهرمان را برای طرفداران اجرا کند.

یک اکشن فیگور جدید اسپایدرمن توبی مگوایر

کمپانی فانکو در جریان معرفی مجموعه مخصوص Spider-Man: No Way Home، اعلام کرد که یک اکشن فیگور جدید برای توبی مگوایر ساخته شده است.

 رسانه  Collider همچنین به صورت اختصاصی اعلام کرده که این فیگور از روی صحنه مبارزه بالای مجسمه آزادی گرفته شده است.

این مجموعه جدید از قسمت سوم اسپایدرمن، که فانکو هشت فیگور جدید را به بازار ارائه خواهد کرد و در ماه دسامبر رونمایی شد، به اضافه توبی مگوایر اکنون چهار فیگور دیگر را معرفی کرده شده است، که این کاراکترها عبارتند از اسپایدرمن تام هالند، Electro، Sandman و Lizard.

با توجه به اینکه Spider-Man: No Way Home جشنی با محوریت اسپایدرمن برای موفقیت بیست ساله این سری بود، منطقی است که بازار هم به سمت جشن گرفتن قسمت سوم برود. هر سه بازیگر پیتر پارکر، تام هالند، اندرو گارفیلد، و توبی مگوایر ورژن‌های فانکو پاپ خود را دریافت کرده‌اند و با ارائه این مجموعه، حضور هرسه اسپایدرمن در یک فیلم جشن گرفته می‌شود.

در حال حاضر، سه فیگور باقی مانده که باید از این مجموعه No Way Home ارائه شود، و حدس زدن آنها هم بسیار آسان است. سه شخصیت باقی مانده از این صحنه MCU عبارتند از گرین گابلین ویلم دفو، دکتر اختاپوس آلفرد مولینا و اسپایدرمن اندرو گارفیلد و بعد از اتمام ارائه سری، این سکانس به یاد ماندنی به صورت فانکو پاپ در دسترس می‌باشد.

 

4.3 11 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا