#مهسا_امینی

پوستر شخصیت‌های فیلم Thor 4 منتشر شد

ثور ۴ عاشقانه‌ترین اثر مارول!

پوستر شخصیت‌های فیلم Thor 4 منتشر شد

پوستر شخصیت‌های فیلم Thor 4 منتشر شده و کاراکتر‌های مهم اثر مورد انتظار دنیای سینمایی مارول را به طرفداران نشان می‌دهد. 

فیلم Thor: Love & Thunder یکی از مورد انتظارترین آثار سینمایی سال جاری به حساب می‌آید و در این اثر سرنوشت ثور (Thor) خدای رعد با بازی کریس همسورث (Chris Hemsworth) را پس از اتفاقات فیلم Avengers: Endgame روایت می‌کند و همانطور که در تریلرهای این اثر نشان داده شده است، اکنون اودین‌سان مسیر تازه‌ای را در زندگی خود آغاز کرده است. 

ثور پس از حمله ثانوس و نابود شدن ازگارد در رگنراک، به مراتب تمام اعضای خانواده و دوستان خود را از دست داد. او همچنین عنوان کرد که رابطه عاشقانه‌اش با جین نیز به پایان رسیده و آن‌ها دیگر یکدیگر را نمی‌بینند. تمام این عوامل باعث شد تا ثور دچار افسردگی شده و بعد از شکست دادن ثانوس دچار یک تحول شخصیتی بزرگ شود. 

در اولین تیزر تریلر منتشر شده از این اثر دیدیم که ثور عنوان می‌کند، او اکنون نیاز دارد تا هویت واقعی خود را پیدا کرده و قهرمان بودن را برای مدتی کنار بگذارد. اما با این حال پس از حمله گور قصاب خدایان وی مجبور می‌شود تا باری دیگر استورم بریکر خود را برداشته و به صحنه نبرد بازگردد. 

پوستر شخصیت‌های فیلم Thor 4

در فیلم Thor: Love and Thunder مانند آنچه که در کمیک‌های ثور دیده می‌شود، شاهد تبدیل شدن جین فاستر (Jane Foster) به مایتی ثور (The Mighty Thor) هستیم و باری دیگر ناتالی پورتمن (Natalie Portman) را در نقش این شخصیت خواهیم دید. 

در پوستر‌های منتشر شده شخصیت‌های اصلی فیلم ثور ۴ را می‌بینیم که در مسیر داستان فیلم نقش کلیدی خواهند داشت. کاراکترهایی از جمله ثور با بازی کریس همسورث، مایتی ثور یا جین فاستر با بازی ناتالی پورتمن، ولکری (Valkyrie) با بازی تسا تامپسون (Tessa Thompson)، کورگ (Korg) با بازی تایکا وایتیتی (Taika Waititi) و زئوس (Zeus) با بازی راسل کرو (Russell Crowe). همچنین جالب است بدانبد که در پوسترهای منتشر شده دو بز دوست داشتنی ثور را هم می‌بینیم که به نظر می‌رسد در این فیلم از اهمیت خاصی برخوردارند. 

با توجه به صحبت‌های عوامل خود فیلم و اعلام استودیو مارول، ظاهرا فیلم Love and Thunder کوتاه‌ترین فیلم اخیر دنیای سینمایی مارول بوده و تنها یک ساعت و ۵۹ دقیقه به طول می‌انجامد. علاوه بر آن گفته می‌شود که این فیلم یکی از عاشقانه‌ترین آثار استودیو مارول است و در آن شاهد ماجراجویی جدید عاشقانه ثور و جین فاستر خواهیم بود. 

فیلم ثور ۴ در تاریخ ۸ ماه جولای برابر با ۱۷ تیرماه در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا