تصاویری از لوگو جدید فیلم Thor 4 با طراحی عجیب و خاص منتشر شد

قلبی شکسته با رعد!

لوگو جدید فیلم Thor 4

اخیرا در فضای مجازی دیده شده که یکی از کارمندان استودیو مارول به تازگی تصاویری از لوگو جدید فیلم Thor 4 را منتشر کرده که البته طرح روی کلاه بازیگران و تیم سازنده بوده و قلبی که رعد از کنار به دو قسمت نامساوی تقسیم شده را نشان می‌دهد!

شخصیت ثور اولین کاراکتر از دنیای سینمایی مارول است که در میان دیگر ابرقهرمانان، چهارمین فیلم سینمایی مختص به خود را با عنوان Love And Thunder به زودی دریافت می‌کند. با این وجود درباره داستان و جزئیات این اثر سینمایی هنوز اطلاعات بسیار کمی در دسترس است. برای مثال می‌دانیم که ماجرای این فیلم درباره دوران بعد از Endgame بوده و ممکن است که محافظان کهکشان نیز در آن حضور داشته باشند، اما موردی که از همه مهم‌تر است و به صورت رسمی هم تایید شده، بازگشت جین فاستر (معشوقه ثور در دو فیلم اول سری) است که حال به هر دلیلی می‌تواند چکش میولنیر را از روی زمین بردارد!

در واقع تنها کسی که به جز ثور موفق شده بود تا چکش معروف میلونیر را بردارد استیو راجرز، یا همان کاپیتان آمریکا بود که از آن برای مبارزه با ارتش ثانوس (Thanos) استفاده می‌کرد. با این وجود حال می‌دانیم که جین نیز از این قابلیت برخوردار است که از قدرت‌های خدای رعد و چکش معروف او استفاده کند! همچنین با توجه به عنوان این فیلم، می‌توان به راحتی حدس زد که موضوع درباره همین ماجرا و گرفتن قدرت‌های عجیب توسط جین است. به علاوه، مدتی بود که جین در دنیای سینمایی مارول حضور نداشت و ثور را به دلایل نامشخص تنها گذاشته بود؛ به همین نیز دلیل لوگو جدید این فیلم به شکل یک قلب شکسته با رعد درآمده است!

تصاویر منتشر شده از لوگو فیلم Thor 4

در واقع ثور و جین در دو فیلم Thor و Thor: The Dark World خیلی به یکدیگر نزدیک شده و حتی می‌توانستند در ازگارد و در مقابل چشمان اودین و فریا به عنوان شاه و ملکه ازدواج کنند! اما اتفافاتی رخ داد که مسیر این دو از یکدیگر جدا شد. برای مثال در عنوان Ragnarok دیدیم که مدت‌های طولانی ثور اصلا با زمین در ارتباط نبود و حتی در یکی از دیالوگ‌های خود با لوکی، اظهار کرد که رابطه او و جین به اتمام رسیده است. اما از آنجا که در داستان‌های کمیک بوکی هم جین دوباره و چندباره به ثور می‌رسد، در دنیای سینمایی نیز ظاهرا همین اتفاق خواهد افتاد.

فیلم Thor 4 دومین اثر در سری، پس از Ragnarok است که ساخت آن توسط کارگردان خلاق تایکا وایتیتی هدایت می‌شود. او هنگامی که فیلم Thor: The Dark World در جلب رضایت منتقدان و بینندگان موفق نشد، برای کارگردانی عنوان Ragnarok استخدام شد و در نتیجه این فیلم را به یکی از پربازدیدترین و پرطرفدارترین آثار تاریخ MCU تبدیل کرد. حال نیز وقتی که از وایتیتی درباره دنباله این اثر سینمایی سوال شده بود، او پاسخ داده که «این عجیب‌ترین و بزرگ‌ترین» پروژه‌ای خواهد بود که انجام داده است!

این اثر به شدت با Ragnarok فرق می‌کند؛ به نحوی که ما در اینجا شاهد احساسات بیشتری خواهیم بود که به عشق وابسته هستند.

من خودم تک به تک جزئیات فیلمنامه این اثر سینمایی را نوشته‌ام، اما به حدی پیچیده که حتی به نظرم اصلا نباید چنین اثری به وجود آمده باشد! این اصلا منطقی نیست!

چنان که به نظر می‌رسد Love And Thunder به زودی قرار است تا رکوردهای Ragnarok را هم جا به جا کند تا شاهد اثری فوق‌العاده متفاوت باشیم که به گفته وایتیتی، ساخته شدن آن خود یک شگفتی بزرگ خواهد بود. با این وجود درباره لوگو این فیلم باید به این نکته اشاره کنیم که استودیو مارول معمولا تا زمان انتشار رسمی تریلرهای یک فیلم، چندین و چندبار لوگو مربوط به کلاه و لباس افراد پشت صحنه را عوض می‌کند. در نتیجه احتمال دارد که این طرح، هدف نهایی مارول نبوده و باز هم شاهد تغییر آن باشیم.

فیلم Thor: Love And Thunder برای اکران در تاریخ ۱۶ اردیبهشت (۶ می) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا