تماشا کنید: پیش‌نمایش فصل دوم سریال The Witcher منتشر شد

تمرینات عجیب و سخت سیری در تریلر فصل دوم سریال The Witcher

سیری را در پیش‌نمایش جدید سریال The Witcher که توسط نتفلیکس ارسال شده است ببینید! تنها چند روز مانده به انتشار فصل 2 سریال The Witcher، و اکنون نتفلیکس در صفحه توییتر خود آماده است تا به تدریج از پیش‌نمایش‌های این سریال رونمایی کند. 

پیش‌نمایش این سریال اکنون با فاصله یک هفته‌ای تا انتشار سریال با عنوان «جادوگران» منتشر شده و به بینندگان نگاهی اجمالی به رویدادهای آینده در فصل جدید را ارائه می‌دهد. از جمله چگونگی شروع آموزش ویچر سیری. این کلیپ نشان می‌دهد که او چقدر تغییر کرده است و رشد سیری از یک شاهزاده خانم ساده به ویچری توانا را نشان می دهد. 

سیری پس از تلاش‌های مکرر، دندان‌هایش را به هم فشار می‌دهد و یک بار دیگر شانس خود را امتحان می‌کند. سیری با اراده‌ای سرسخت و شوخ طبعی دوست داشتنی به جادوگران نشان می‌دهد که چرا او را توله شیر سینترا نامیده اند.

در حال حاضر، این کلیپ تفاوت کلیدی بین سیری داخل کتاب و سیری تلویزیون را نشان می‌دهد. در داستان‌های اصلی، جادوگران سیری را تشویق می‌کنند که هر چقدر هم که زمین بخورد، به تمرین ادامه دهد تا به او کمک کنند و او بر ترسش از درد و شکست غلبه کند. در اینجا، به نظر می‌رسد که سیری دختری با عزم و اراده بوده و علیرغم اینکه جادوگران به او می‌گویند استراحت کند، خود او ادامه می‌دهد.

این کلیپ نشان می‌دهد که فصل 2 این مجموعه بیشتر بر روی توسعه قدرت و اراده Ciri تمرکز خواهد کرد. پس از یک فصل کامل از فرارهای ناامیدانه و از دست دادن غم انگیز، سیری در نهایت شروع به شکوفا شدن به یک نیروی واقعاً مهیب خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا