تریلر جدید Star Wars: The Clone Wars با محوریت آسوکا تانو منتشر شد

بازگشت شخصیت محبوب

در آستانه‌ی پخش قسمت جدید از فصل هفتم، شرکت لوکاس‌فیلم تریلر جدید Star Wars: The Clone Wars را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

شرکت لوکاس‎فیلم در سال ۲۰۰۸ میلادی با همکاری شبکه‌ی کارتون نتورک پخش انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars را آغاز کرد. این سریال در یک بازه‌ی سه ساله بین دو فیلم سینمایی Star Wars: Episode II – Attack of the Clones و Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith جریان داشته و به درگیری میان جمهوری کهکشانی و نیروهای جدایی‌طلب می‌پردازد. شخصیت‌های اصلی آن هم اوبی وان-کنوبی، آناکین اسکای‌واکر و یک چهره‌ی جدید به نام آسوکا تانو است.

سریال Star Wars: The Clone Wars توانست به‌واسطه‌ی داستان جذاب، شخصیت‌پردازی‌های باورپذیر و طراحی عالی صحنه‌های اکشن بازخوردهای مثبتی را از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کند. این انیمیشن همچنین در مراسم‌های مختلف حضور پیدا کرد و موفق شد جوایز بسیاری را به‌دست آورد. لوکاس‌فیلم تا سال ۲۰۱۴ میلادی مجموعا شش فصل از این انیمیشن محبوب را ساخت اما پس از فروش این شرکت به دیزنی، دیگر خبری از فصل جدید نشد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه لوکاس‌فیلم در کامیک کان سال ۲۰۱۸ از ساخت فصل هفتم و پایانی خبر داد.

پخش فصل هفتم Star Wars: The Clone Wars چندی پیش از سرویس دیزنی پلاس آغاز شد. تا به اینجای کار اوبی وان-کنوبی و آناکین اسکای‌واکر را دیدیم که همچنان درگیر مقابله با نیروهای جدایی‌طلب هستند اما خبری از آسوکا تانو نبود. با توجه به تریلری که به‌تازگی منتشر شده، در جریان قسمت جدید بالاخره با این شخصیت محبوب در سیاره‌ی کروسکانت ملاقات می‌کنیم. او دوستان جدیدی به نام تریس و رافا مارتز پیدا کرده اما چیزی درباره‌ی گذشته‌ی خود به آن‌ها نگفته است. آسوکا در فصل پنجم تصمیم گرفت دیگر یک جدای نباشد.

قسمت جدید سریال Gone With A Trace نام داشته و امروز از طریق سرویس دیزنی پلاس منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا