#مهسا_امینی

نویسنده‌ی بازی Splinter Cell: Blacklist دنباله‌ای از این بازی می‌خواهد

نوید خاوری عاشق اسپلینتر سل است!

Splinter Cell

آقای نوید خاوری، نویسنده‌ی ایرانی بازی Splinter Cell: Blacklist و Narrative director بازی Far Cry 6 از علاقه‌ی شدید خود برای دیدن یک اسپلینتر سل جدید می‌گوید.

طی مصاحبه‌ای تازه، نویسنده‌ی بازی Splinter Cell: Blacklist یعنی اقای نوید خاوری علاقه‌ی شدید خود را به دیدن دنباله‌‌ی این بازی سال ۲۰۱۳ اعلام کرد. فرنچایز اسپلینتر سل مدت‌هاست که پس از عرضه‌ی بازی Splinter Cell: Blacklist در سکوت کامل به سر می‌برد و در نسل هشتم خبری از نسخه‌ی جدیدی برای این فرنچایز محبوب نشد. یوبیسافت نیز فعلا برنامه‌ای برای ادامه‌ی این فرنچایز ندارد ولی بسیاری از طرفداران هر روز چشم به انتظار نسخه‌ی جدیدی از Splinter Cell هستند.

البته قرار است یک بازی Splinter Cell برای Oculus Rift در آینده منتشر شود ولی هنوز اطلاعات خاصی از آن منتشر نشده است. یوبیسافت و نتفلیکس فعلا مشغول ساخت یک سریال انیمیشنی بر پایه‌ی این فرنچایز هستند و در عین حال طرفداران علاقه‌ی خاصی به این اخبار نشان نداده‌اند و فقط یک بازی Splinter Cell جدید می‌خواهند.

نوید خاوری که در حال حاضر Narrative Director بازی Far Cry 6 محسوب می‌شود، در مصاحبه گفته که دوست دارد باری دیگر سم فیشر را در نسخه‌ای جدید از سری ببیند. خاوری نگفته که دوست دارد دوباره روی این فرنچایز کار کند، اما او به خوبی می‌داند که طرفداران دقیقا چه انتظاری برای نسخه‌ی بعدی Splinter Cell می‌کشند.

نوید خاوری گفته که:

تنها چیزی که می‌توانم بگویم، این است که من عاشق دیدن نسخه‌ای جدید از Splinter Cell هستم. من چیز‌های بسیاری را با کار کردن روی آن یاد گرفتم. آن پروژه در واقع اولین تجربه‌ی کاری من به عنوان یک نویسنده برای یک بازی AAA بود و من واقعا عاشق بازی شدم. من دوستان بسیاری دارم که هر چند وقت یک بار به من می‌گویند که دوست دارند دنباله‌ی نسخه‌ی Blacklists را ببینند. من هم به مانند بسیاری از طرفداران، دوست دارم باری دیگر سم فیشر را در نسخه‌ای جدید از این بازی ببینم.

احتمالا می‌دانید که سم فیشر پس از نسخه‌ی Blacklist در چندین بازی یوبیسافت حضور داشته است. برای مثال در سال ۲۰۲۰، سم فیشر به عنوان اپراتور زیرو به بازی Rainbow Six اضافه شد.

بازی Splinter Cell: Blacklist از لحاظ نمرات در واقع بازی خوبی بود اما از لحاظ تجاری نتوانست به خوبی عمل کند. این بازی دقیقا بین بازی‌های Saints Row 4 و Grand Theft Auto عرضه شد و به همین دلیل هم نتوانست فروش مطلوبی داشته باشد. اگر بازی VR و البته سریال انیمیشنی این فرنچایز با استقبال خوبی مواجه شود، به احتمال زیاد آرزوی نوید خاوری و بسیاری از گیمرها برآورده می‌شود و باری دیگر با یک اسپلینتر سل دیگر رو به رو می‌شویم.

نظر شما جیست؟ چقدر دوست دارید نسخه‌ای جدید از این فرنچایز را تجربه کنید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا