#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Sackboy: A Big Adventure منتشر شد

اثری دیگر از LittleBigPlanet

استودیوی Sumo Digital، توسعه‌دهنده‌ی Sackboy: A Big Adventure، تریلر جدیدی از این بازی مورد انتظار دوست داشتنی منتشر کرده است.

مدتی پیش، سونی در جریان رویداد معرفی پلی‌استیشن 5 از بازی Sackboy: A Big Adventure رونمایی کرد. این بازی دوست‌داشتنی در سبک پلتفرمر ساخته شده و اسپین‌آفی از مجموعه‌ی LittleBigPlanet به حساب می‌آید. این اثر از سری Sackboy در تاریخ ۱۲ نوامبر (مصادف با ۲۲ آبان ماه) توسط سرگرمی‌های تعاملی سونی برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود و طرفداران می‌توانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند.

به تازگی استودیوی بازی‌سازی Sumo Digital که توسعه‌ی Sackboy: A Big Adventure را برعهده دارد، تریلر جدیدی منتشر و داستان این بازی را روایت کرده است. Vex شخصیتی است که دوست Sackboy را دزدیده و او باید برای نجات دادن دوستش تلاش کند. در واقع، بازیکن با قرارگیری در نقش Sackboy باید با چالش‌های مختلفی روبه‌رو شود و از مراحل زیادی بگذرد. در این میان، Sackboy به قسمت متفاوتی از دنیای Craftworld وارد شده و دشمنان جدیدی سر راه او قرار می‌گیرند. تریلر منتشر شده به چشم‌انتظاران این بازی جذاب نشان می‌دهد که مراحل این عنوان پلتفرمر، بسیار متنوع هستند. همچنین، قدرت‌های مختلفی در اختیار قهرمان بازی قرار گرفته که می‌تواند در شرایط مختلف از آن‌ها استفاده کند.

لازم به ذکر است که بازی مهیج Sackboy: A Big Adventure از ویژگی کوآپ بهره‌مند خواهد بود و کاربران می‌توانند با عضویت سرویس پلی‌استیشن پلاس، این بخش را تجربه کنند. با توجه به تریلر جدیدی که توسعه‌دهندگان منتشر کرده‌اند، پیش‌بینی می‌شود به زودی با عنوان سرگرم‌کننده‌ی دیگری از فرنچایز LittleBigPlanet مواجه شویم و از تجربه‌ی هدایت این پسرک گونی‌شکل لذت ببریم.

بازی Sackboy: A Big Adventure قرار است در تاریخ ۱۲ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۲۲ آبان امسال) برای پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4 عرضه شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا