#مهسا_امینی

بازی شوتر جدید استودیو ریسپاون برگرفته از Apex Legends خواهد بود!

نسخه جدید سری بازی Titanfall یا آی پی جدید؟

بازی شوتر جدید استودیو ریسپاون

بازی Apex Legends بدون شک یکی از بازی‌های موفق طی سال‌های اخیر بوده و البته با قدرت در حال پیشرفت است. حال طبق اطلاعات جدید، باید منتظر بازی شوتر جدید استودیو ریسپاون برگرفته از بازی اپکس لجندز باشیم!
به گزارش برخی منابع آگاه، استودیو موفق ریسپاون (Respawn Entertainment) در حال توسعه عنوانی جدید در سبک شوتر اول شخص در دنیایی یکسان با بازی Apex Legends است. به گزارش وبسایت Dexerto، استودیو ریسپاون به تازگی آگهی استخدامی به انتشار رسانده و با توجه به این آگهی، آن‌ها قصد استخدام مهندس ارشد موتور و سیستم‌های گرافیکی را دارند.
طبق جزئیات این آگهی، آن‌ها به دنبال شخصی هستند که توانایی طراحی، ساخت و بهبود تکنولوژی را در اختیار داشته باشد که به تیم تحت نظر او قدرت ساخت گیم پلی درگیر کننده داده و تجربه‌ای عالی را در اختیار کاربران قرار دهد. لازم به ذکر است که از عبارات «عنوان شوتر اول شخص برگرفته از بازی Apex Legends» اشاره شده است، با این حال تا به این لحظه هیچ اطلاعات و جزئیات رسمی در اختیار ما قرار نگرفته است.
به این نکته نیز باید اشاره داشت که در حدود یک سال پیش استودیو ریسپاون در حال استخدام نیرو برای توسعه یک عنوان داستانی در سبک ماجراجویی بود. در حال حاضر ما اطلاع نداریم که بازی در دست توسعه سال پیش، با بازی که آن‌ها طی سال جاری در حال توسعه هستند یکسان است یا خیر! البته باید این نکته را در نظر داشت از آنجایی که بازی Apex Legends نه تنها یکی از موفق‌ترین بازی‌های ریسپاون، بلکه یکی از موفق‌ترین بازی‌های چند سال گذشته است، تکیه بر آن و توسعه بازی جدید وابسته به این بازی اصلا دور از انتظار نبوده و نیست.

استودیو ریسپاون به تازگی از ادامه ماجراجویی‌های کل کستیس (Cal Kestis) با بازی Star Wars Jedi: Survivor رونمایی کرد که به گفته این استودیو طی سال ۲۰۲۳ به انتشار خواهد رسید. استودیو ریسپاون به طور کلی به توسعه بازی‌های داستانی بسیار هیجان انگیز و درگیر کننده شهرت دارد و از جمله موفق‌ترین بازی‌های داستانی آن‌ها می‌توان به بازی‌های Star Wars Jedi: Fallen Order، Medal of Honor: Above and Beyond و بسیاری بازی‌های دیگر اشاره داشت و این موضوع، وجود یک بازی داستانی بر مبنای بازی اپکس لجندز را بسیار محتمل می‌کند.

بدون شک بسیاری از شما اطلاع دارید که بازی Apex Legends در حقیقت در دنیایی یکسان با سری بازی Titanfall رخ می‌دهد. نسخه اول سری بازی تایتانفال طی سال ۲۰۱۴ به انتشار رسید و مورد تحسین کاربران و همچنین منتقدین قرار گرفت و همین موضوع سبب انتشار نسخه دوم این سری بازی در سال ۲۰۱۶ شد و در حالی که این بازی نیز به شدت مورد توجه و تحسین همگان قرار گرفت، پس از مدتی کوتاه به فراموشی سپرده شد و در حال حاضر افراد بسیار کمی به تجربه بخش آنلاین این بازی می‌پردازند.

پس از شکست نسبی بازی Titanfall 2، استودیو ریسپاون تصمیم به انتشار یک بازی بتل رویال با نام Apex Legends گرفت که یه سرعت تبدیل به عنوانی بسیار پر طرفدار با سرورهای مملو از کاربران شد و تا به امروز، این بازی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال است. حال باید منتظر ماند و دید استودیو ریسپاون چه برنامه‌ای برای بازی جدید خود در سبک شوتر اول شخص دارد. نظر شما درباره بازی شوتر جدید استودیو ریسپاون چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند موفقیت بازی‌های پیشین این استودیو را کسب کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا