#مهسا_امینی

سیستم مورد نیاز Medal Of Honor: Above And Beyond اعلام شد

سلام رایانه‌های شخصی، به نسل بعد!

سیستم مورد نیاز Medal Of Honor: Above And Beyond

روز گذشته استودیوی رسپاون اینترتینمنت از سیستم مورد نیاز بازی Medal Of Honor: Above And Beyond رونمایی کرد که بر این اساس، بعید به نظر می‌رسد که هر رایانه‌ی شخصی‌ای توانایی اجرای این بازی را داشته باشد!

اگر به خاطر داشته باشید، اوایل امسال بود که شرکت الکترونیک آرتز بعد از سال‌ها انتظار بالاخره از نسخه‌ی جدید مدال افتخار رونمایی کرد. البته این بازی، اصلا چیزی نبود که بیشتر طرفداران این عنوان کلاسیک انتظارش را می‌کشیدند.

سری بازی‌های Medal of Honor همواره در سبک تیراندازی اول شخص بود و به واسطه‌ی به تصویر کشیدن صحنه‌های جذاب و هیجان‌انگیز از جنگ، به خصوص وقایع جنگ جهانی دوم به شهرت رسیدند. تا سال‌ها، خیلی‌ها این فرنچایز را تنها رقیب سری Call of Duty می‌دانستند اما به لطف سیاست‌های نه چندان درست الکترونیک آرتز، سری مدال افتخار با افت چشمگیری مواجه شد و حالا هم چند سالی از عرضه‌ی آخرین نسخه‌ی آن می‌گذرد!

با این حال، نسخه‌ی جدید آن تحت عنوان بازی Medal Of Honor: Above And Beyond قرار است اثری در ژانر شوتر اول شخص و واقعیت مجازی باشد و بتواند جنگ را از زاویه‌ی متفاوتی روایت کند.

استودیوی رسپاون اینترتینمنت (که سابقه‌ی ساخت بازی‌های Titanfall و Apex Legends را در کارنامه‌ی خود دارد) روی ساخت بازی Above and Beyond کار می‌کند. همان طور که می‌دانید، تا دو روز دیگر این بازی برای دستگاه‌های استیم وی‌آر و همچنین اکیولس ریفت برای سیستم عامل ویندوز در دسترس قرار می‌گیرد و از همین رو، این استودیو سیستم مورد نیاز بازی Medal Of Honor: Above And Beyond را به انتشار رساند:

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Medal of Honor: Above and Beyond

  • Intel i7 9700K (or comparable AMD)
  • 16 GB DDR4 RAM
  • Nvidia GTX 2080 or higher
  • 340+ GB of space to unpack/install; 170 GB once installed; SSD or NVMe recommended

همان طور که مشاهده می‌کنید، سخت‌افزار نسبتا قدرتمندی برای اجرای مدال افتخار جدید نیاز است؛ حتی قوی‌تر از سیستم مورد نیاز Half-Life Alyx! در حالی این اتفاق رخ می‌دهد که فعلا خبری مبنی بر انتشار این عنوان برای پلی‌استیشن وی‌آر وجود ندارد و اگر بخواهید این اثر را تجربه کنید، چاره‌ای جز یک PC قدرتمند را ندارید!

همچنین می‌توانید در صورت تمایل، تریلر بخش چند نفره‌ی Medal Of Honor: Above And Beyond که چند روز پیش منتشر شد را در وب سایت سرگرمی تماشا کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا