با ماد جدید Resident Evil 2 در قالب الی از The Last of Us بازی کنید

موج ساخت ماد برای ریمیک رزیدنت ایول ۲ همچنان ادامه دارد

ماد جدید Resident Evil 2

یک ماد جدید که برای عنوان Resident Evil 2 Remake ساخته شده است، به بازیکن اجازه می‌دهد تا شخصیت الی از The Last of Us را جایگزین کلر ردفیلد کند.

از زمان انتشار ریمیک رزیدنت ایول 2 در زمستان سال گذشته، مادهای متعددی برای آن ساخته شده است. از جایگزین کردن نمسیس با مستر اکس و جیل ولنتاین و رجینا از Dino Crisis با کلر ردفیلد گرفته تا تغییر زاویه‌ی دوربین به اول شخص. حالا کاربری در سایت Nexus Mods با لقب Darkness Valtier که سابقه‌ی ساخت چند ماد برای بازی را دارد، یک ماد جدید برای Resident Evil 2 Remake ساخته است که شخصیت الی از عنوان The Last of Us را با شخصیت Claire Redfield جایگزین می‌کند. مدل الی در واقع جایگزین مدل کاستوم Elza Walker شده است و پس از نصب ماد باید لباس کلر را به آن تغییر دهید.

این ماد هنوز در سایت Nexus Mods قرار نگرفته است، اما سایت WCCFtech لینک فایلش را در یک پست قرار داده است. کاربر Darkness Valtier پیش از این مادهایی ساخته است که شخصیت‌های چون «کاپیتان پرایس» از COD: Modern Warfare و Heather Mason از قسمت سوم «سایلنت هیل» را به ریمیک Resident Evil 2 اضافه می‌کند. اگر علاقه‌مند به مشاهده‌ی تمام کارهای این شخص هستید می‌توانید به این صفحه در سایت Nexus Mods مراجعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا