عنوان جدید از سری Prince of Persia برای واقعیت مجازی معرفی شد

نارضایتی طرفداران از معرفی این بازی

Prince of Persia جدید

چندی پیش یوبی‌سافت جدید‌ترین نسخه از سری Prince of Persia را رونمایی کرد که این عنوان فقط برای دستگاه‌های واقعیت مجازی منتشر می‌شود.

سری Prince of Persia یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال محبوب‌ترین فرانچایز‌های صنعت گیم است که در سال ۱۹۸۹ عرضه شد. علت به شهرت رسیدن این فرانچایز به سال ۲۰۰۳ با انتشار Prince of Persia: The Sands of Time بر می‌گردد که توسط یوبی‌سافت برای پلتفرم‌های نسل ششم منتشر شد. یوبی‌سافت با عرضه‌ی این عنوان، دنیای شاهزاده‌ی پارسی را دوباره از نو ساخت و سری جدیدی با نام The Sands of Time خلق کرد که شامل عناوینی چون Prince of Persia: The Sands of Time ،Prince of Persia: Warrior Within ،Prince of Persia: The Two Thrones و Prince of Persia: The Forgotten Sands می‌شود.

حال با گذشت ۱۰ سال از عرضه‌ی The Forgotten Sands ما شاهد انتشار نسخه‌ی جدیدی از این فرانچایز نبودیم، هرچند که یوبی‌سافت در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۸ دو نسخه برای گوشی‌های همراه منتشر کرد ولی طرفداران شدیدا منتظر معرفی یک عنوان جدید از سری اصلی شاهزاده‌ی پارسی هستند.

Dagger of Time قرار است آخرین نسخه‌ی عرضه شده از سری بازی‌های Prince of Persia باشد. این اثر تنها برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی خواهد بود که بازیکن باید با استفاده از امکانات و توانایی‌هایی که در اختیار دارد از اتاق‌ها فرار کند. همچنین در بازی خنجر زمان هم وجود دارد که بازیکن می‌توان از آن استفاده کند. برای کسانی که نمی‌دانند، خنجر زمان در سری Prince of Persia یک آیتم بسیار مهم و کلیدی است که قابلیت برگرداندن زمان را دارد.

در حالی که کارگردان و تهیه‌کننده‌ این اثر به تعریف و تمجید از بازی جدید خود می‌پردازند، کاربران فضای مجازی در توییتر به صفحه‌ی رسمی یوبی‌سافت رفته و از ساخت این بازی ابراز ناراحتی کردند. بسیاری می‌گویند که بعد از ۲۰ سال انتظار عرضه‌ی یک بازی Prince of Persia برای واقعیت مجازی که محبوبیت آن کم‌تر از پلتفرم‌‎های دیگر است، نداشتند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا