#مهسا_امینی

زمان نمایش مهم‌ترین انحصاری‌های پلی‌استیشن لو رفته است

State of Play ظاهرا تنها برنامه سونی نبوده است

نمایش مهم‌ترین انحصاری‌های پلی‌استیشن

یکی از کاربران فروم Reddit در جدیدترین پست خود زمان نمایش مهم‌ترین انحصاری‌های پلی‌استیشن را فاش کرده است.

پلی‌استیشن انحصاری‌های متعددی را دارد که هم اکنون مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارند تا برای انتشار آماده شوند. برخی از بازی‌ها مانند Kena: Bridge of Spirits و Ghostwire: Tokyo فاصله چندانی با اتمام فرآیند توسعه ندارند اما برخی دیگر از شرایط کاملا متفاوتی برخوردار هستند. گروه دوم که بازی‌هایی مانند God of War: Ragnarok و Sifu را در خود جای داده بدون تاریخ انتشار هستند. از همین رو، طرفداران انتظار دارند سونی با برگزاری قسمت‌های جدید State of Play عطش آن‌ها را برای محصولات مورد انتظار کم کند.

پلی‌استیشن اخیرا قسمت جدید لایو استریم State of Play را پخش کرد که تمرکز اصلی‌‌اش روی بازی Deathloop محصول جدید سازنده سری Dishonored قرار داشت. علاوه بر این، شامل نمایش محصولات متعددی از جمله Sifu ،Death Stranding Director’s Cut و Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles می‌شد. اگرچه عناوین ارزشمندی بوده و طرفداران خود را دارند، کاربران منتظر یک رویداد پربارتر با حضور عناوین انحصاری و مهم بوده‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، احتمال رسیدن طرفداران پلی‌استیشن به خواسته‌شان هنوز کاملا از بین نرفته است.

u/QuimSix یکی از کاربران فروم Reddit است که به واسطه افشای جزئیات مختلف توانسته نامی برای خود دست و پا کند. او در جدیدترین پستش زمان نمایش مهم‌ترین انحصاری‌های پلی‌استیشن را افشا کرده است. در صورتی که ادعای او حقیقت داشته باشد، علاقه‌مندان به محصولات پلی‌استیشن در تاریخ ۲۱ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۲ آگوست) شاهد پخش قسمت جدید لایو استریم State of Play خواهند بود. u/QuimSix همچنین تایید داشت همه‌گیری ویروس کرونا هنوز به پایان نرسیده، در نتیجه احتمال تغییر در برنامه‌ریزی‌های سونی وجود دارد.

پس از خواندن پاراگراف بالا احتمالا یک سوال بسیار مهم در ذهن شما شکل گرفته است: چرا باید به حرف یکی از کاربران فروم ردیت اطمینان شود، به خصوص اینکه هر فردی قادر است هر ادعایی را در آنجا مطرح کند؟ در پاسخ باید گفت شاید u/QuimSix به اندازه دیگر افشاگران صنعت ویدیو گیم مانند تام هندرسون (Tom Henderson) شهرت نداشته باشد اما ادعای قدیمی‌اش پیرامون برگزاری یک State of Play در ماه جاری میلادی به حقیقت پیوست. از همین رو، احتمال صحت داشتن پست اخیرش بالا است.

اینطور که به نظر می‌رسد، سونی قصد دارد به سیاست‌های اخیر خود پایبند بماند. سامورایی‌ها چندی پیش در E3 2021 حضور نیافتند و حالا هم گمانه‌زنی‌هایی به وجود آمده که غیبتشان در گیمزکام پیش رو را تایید می‌کند. برگزارکنندگان این رویداد بزرگ اخیرا لیست حاضران را اعلام کردند و خبری از برند مشهور نیست. نکته جالب ماجرا این است که نینتندو هم برنامه‌ای برای حضور در آن ندارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا