تماشا کنید: تریلر جدید Pikmin 3 Deluxe منتشر شد

ویژگی کوآپ دو نفره به بازی اضافه شده است

نینتندو تریلری جدید از بازی مورد انتظار Pikmin 3 Deluxe به اشتراک گذاشت.

در بازی Pikmin 3 Deluxe بازیکنان در یک سیاره‌ی ناشناخته و عحیب و غریب به ماجراجویی می‌پردازند. موجودات فضایی این سیاره که Pikmin نام دارند، در آن مشغول زندگی هستند و برای حل کردن پازل‌ها و مراحل مختلف، به کاربر کمک می‌کنند. طبق گفته‌ی شرکت نینتندو، این بازی دوست داشتنی قرار است در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان ماه امسال) برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ عرضه شود. Pikmin 3 Deluxe با قیمت ۶۰ دلار به فروش می‌رسد و علاقه‌مندان می‌توانند با خرید آن، از این بازی ماجراجویی لذت ببرند. جالب است بدانید Pikmin 3 Deluxe از سوی گیم‌اسپات نمره‌ی ۸ از ۱۰ را دریافت کرده و از دید منتقدین بسیاری، یک بازی خوش‌ساخت با گیم‌پلی چالش‌برانگیز به شمار می‌رود.

تریلری که اخیرا توسط نینتندو منتشر شده، محتوای جالبی داشته و بسیار کوتاه است. در این ویدیوی کوتاه، کلیت بازی Pikmin 3 توضیح داده شده است. همچنین، در پایان این تریلر شاهد اعلام تاریخ عرضه‌ی بازی برای نینتندو سوییچ هستیم. بازی Pikmin 3 Deluxe در سبک ماجراجویی توسعه یافته و شرکت نینتندو ناشر آن به حساب می‌آید. نسخه‌ی دلوکس Pikmin 3 نسبت به نسخه‌ی اصلی، محتوای بیشتری دارد که شامل ماموریت‌های Olimar، Louie  و تمام بسته‌های الحاقی بازی اصلی می‌شود. همچنین، در بخش گیم‌پلی هم بهبودهایی صورت گرفته است و کابران قادر هستند به صورت کوآپ دو نفره، این بازی هیجان‌انگیز را تجربه کنند.

لازم به ذکر است که بازی Pikmin 3 Deluxe در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان ماه امسال) برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. از آن‌جایی که بخش کو‌آپ دو نفره هم به این عنوان اضافه شده، علاقه‌مندان می‌توانند در کنار یک‌دیگر پازل‌ها را حل کنند و در دنیای هیجان‌انگیز آن، ماجراجویی کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا