در سال‌ ۲۰۲۱ اتفاقات مهمی برای کنسول نینتندو سوییچ رخ می‌دهد

منتظر بازی‌های انحصاری بیشتر باشید

کنسول نینتندو سوییچ

یک منبع آگاه از کنسول محبوب شرکت نینتندو یعنی نینتندو سوییچ و آینده‌ی آن در سال ۲۰۲۱ می‌گوید.

همان‌طور که می‌دانید مدتی پیش جلسه‌ای تحت عنوان Nintendo’s Corporate Management Policy برگزار شد که اعضای ارشد شرکت بزررگ و موفق نینتندو در آن حضور داشتند. در این جلسه، درباره‌ی استراتژی‌ها و فعالیت‌های تجاری شرکت صحبت‌ و نتایج جالبی از آن حاصل شد. همچنین، ساخت کنسول جدید نینتندو سوییچ طی این جلسه به مرحله‌ی تایید رسید. طبق اطلاعات منتشر شده، شرکت نینتندو قصد دارد نینتندو سوییچ جدید را با کیفیت 4K تولید کند. این شرکت موفق به صورت رسمی از توسعه‌دهندگان و استودیوهای بازی‌سازی خواسته تا بازی‌های خود را برای کنسول هیبریدی بعدی این شرکت آماده کنند و آن‌ها را با کیفیت 4K توسعه بدهند.

در ادامه‌ی این اخبار، به تازگی یک منبع آگاه از طریق توییتر ادعا کرده سال ۲۰۲۱ قرار است سالی مهم برای کنسول نینتندو سوییچ باشد و توسعه‌دهندگان آن قصد دارد این کنسول را تقویت کنند. همچنین، این اینسایدر می‌گوید تعداد بی سابقه‌ای از بازی‌های انحصاری با کیفیت بالا در انتظار کاربران سوییچ خواهد بود. او در صحبت‌های خود به عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 و موفقیت آن اشاره کرده است. لازم به ذکر است که این ادعا از سوی شرکت نینتندو و توسعه‌دهندگان تایید نشده و از صحت آن نمی‌توانیم اطمینان داشته باشیم.

عرضه‌ی کنسول هیبریدی سوییچ به سال ۲۰۱۷ میلادی برمی‌گردد و از آن زمان تاکنون، این کنسول مورد استقبال زیادی قرار گرفته و جای خود را در بین بازی‌سازها و گیمرها پیدا کرده است. طبق آمار منتشر شده، این کنسول تا امروز نزدیک به ۶۸.۳ میلیون واحد فروش داشته است. در واقع، موفقیت کنسول بعدی نینتندو غیر قابل انتظار نخواهد بود و عده‌ی زیادی چشم انتظار تجربه‌ی آن هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا