1%
  • 0/10

احتمال معرفی بازی جدید Need for Speed در آینده نزدیک

گوش به زنگ باشید

احتمال معرفی بازی جدید Need for Speed در آینده نزدیک ۱ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید Need for Speed

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت الکترونیک آرتز به‌زودی از بازی جدید سری Need for Speed پرده برمی‌دارد.

بیش از یک سال از عرضه جدیدترین بازی سری نید فور اسپید تحت عنوان آنباند می‌گذرد؛ اثری که به لطف گیم‌پلی منحصر به فرد و استفاده از المان‌های کارتونی، اگرچه بازخوردهای مثبتی را از سوی هوادارها دریافت کرد، اما بازهم نتوانست آن اعتبار قبلی مجموعه را بازگرداند. با این حال، به نظر می‌رسد که زمان معرفی بازی بعدی فرا رسیده است.

به بیان دقیق‌تر، چند ماه پیش بود که آگهی‌های استخدام کرایتریون گیمز نشان داد این سازنده روی توسعه بازی بعدی نید فور اسپید فعالیت می‌کند. حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش یکی از تولیدکنندگان محتوا به نام Militia Gaming در پیامی اعلام کرده که شماری از سازنده‌های محتوا برای ارائه بازخوردها درباره نید فور اسپید به دفاتر شرکت الکترونیک آرتز در انگلستان مراجعه کرده‌اند.

میلیتیا گیمینگ در این زمینه توضیح می‌دهد:

برای ارائه بازخورد درباره نید فور اسپید، به دفاتر الکترونیک آرتز در انگلستان سفر کرده‌ام.

دقت داشته باشید این تولیدکننده محتوا به صراحت به بازی جدید Need for Speed اشاره نکرده، اما با توجه به اینکه کرایتریون گیمز مشغول توسعه مجموعه است، به نظر می‌رسد که این افراد برای بررسی بازی جدید به استودیو مراجعه کرده‌اند. بر این اساس، انتظار می‌رود که این بازی در آینده نه چندان دور، احتمالا در اواخر بهار پیش‌رو به طور رسمی معرفی خواهد شد.

بهتر است بدانید که در آگهی‌های استخدام کرایتریون گیمز نوشته شده که بازی جدید نید فور اسپید به طور جهان باز خواهد بود. با این وجود، اطلاعات بیشتری در خصوص این عنوان در دسترس نیست. از طرفی، تاریخ عرضه بازی نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما در صورت معرفی طی ماه‌های آتی، ممکن است که در اواخر سال ۲۰۲۴ روانه بازار شود.

به علاوه، چند وقت پیش بود که که خانم سیمونه بیلی، صداپیشه شخصیت همکار گروهبان کراس در Need for Speed Most Wanted، در پیامی اعلام کرد که همکاری خود با شرکت الکترونیک آرتز را از سر گرفته است. بدین ترتیب، ظاهرا ریمیک این بازی نیز در دست ساخت قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments