#مهسا_امینی

پوستر جدید فیلم Morbius با محوریت شخصیت اصلی داستان منتشر شد

روند ساخت همچنان ادامه دارد

پوستر جدید فیلم Morbius

سونی پیکچرز اخیرا پوستر جدید فیلم Morbius را به اشتراک گذاشته است. این تصویر تبلیغاتی سعی دارد گوشه‌ای از تغییرات ترسناک مایکل موربیوس پس از تبدیل شدن به خون‌آشام را نشان دهد.

یکی از نقاط قوت فیلم سینمایی Venom این بود که سعی داشت این کاراکتر را نه یک شخصیت منفی، بلکه شخصیتی ضدقهرمان به تصویر بکشد. به همین خاطر ادی براک با وجود دریافت سیمبیوت، تبدیل شدن به موجودی ترسناک و نداشتن رحم نسبت به دشمنان، توانست خودش را در دل مخاطبان جا کند. همین موضوع هم باعث شد نقاط ضعف این فیلم چندان مورد توجه قرار نگرفته و محصول جدید سونی به فروش بسیار خوبی در باکس آفیس دست یابد. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، دومین فیلم دنیای سینمایی Sony’s Marvel Universe قرار است از سیاست مشابهی پیروی کند.

پوستر جدید فیلم Morbius تصویری کلوزآپ از چهره‌ی مایکل موربیوس را نشان می‌دهد. او از دوران کودکی از یک بیماری خونی نادر رنج می‌برده است اما این ضعف آزاردهنده نتوانست جلوی او را برای تبدیل شدن به یک دانشمند بگیرد. موربیوس تحقیقاتی را برای یافتن درمانی موثر آغاز کرد و نهایتا به نوع خاصی از خفاش‌ها رسید که روش درمان این بیماری خونی را در ژن‌های خود دارند. شخصیت اصلی داستان که فاصله‌ی زیادی با مرگ ندارد، آزمایشی را با محوریت این خفاش‌ها انجام داده و درمان می‌شود. اوایل همه چیز عادی است اما به تدریج او به یک خون‌آشام تبدیل شده و به قابلیت‌های ابرانسانی دست می‌یابد. پوستر جدید هم سعی دارد با تمرکز روی همین موضوع، گوشه‌ای از تغییرات ترسناک او را به تصویر بکشد.

با شیوع ویروس کرونا و دستور مقامات دولتی برای جلوگیری از تجمع افراد، روند ساخت بسیاری از آثار سینمایی و تلویزیونی از جمله The Batman و قسمت جدید سریال The Walking Dead متوقف شده است. با این حال، در طول این مدت هیچ اشاره‌ای به تعطیلی روند ساخت Morbius نشد. مدتی پس از انتشار اولین تریلر، روند ضبط صحنه‌ها به پایان رسید و پروژه وارد فاز پس‌تولید شد. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، دست‌اندرکاران هماهنگی‌های لازم را انجام داده و به‌صورت دورکاری مشغول به سرانجام رساندن کارها هستند. احتمالا به همین خاطر هم خبر رسمی یا گزارشی با این مضمون منتشر نشده است.

انتخاب جرد لتو (Jared Leto) برای به تصویر کشیدن مایکل موربیوس جلوی دوربین عده‌ای از طرفداران را غافل‌گیر کرد؛ زیرا آن‌ها فکر نمی‌کردند لتو پس از ایفای نقش جوکر در فیلم Suicide Squad تمایلی برای بازگشت به فیلم‌های کمیک بوکی داشته باشد. به‌خصوص اینکه عملکرد او بازخوردهای متناقضی را از سوی مخاطبان دریافت کرده بود. با این حال، چندان جای نگرانی نیست. اگرچه لتو نتوانست جوکر محبوبی را خلق کند اما بازیگر بااستعدادی محسوب می‌شود و این موضوع را با Dallas Buyers Club به اثبات همگان رساند. از دیگر بازیگران حاضر در فیلم Morbius می‌توان به آدریاس آرجونا (Adria Arjona)، جرد هریس (Jared Harris) و ترسی گیبسون (Tyrese Gibson) اشاره کرد.

در پایان، لازم به ذکر است که دومین فیلم دنیای سینمایی Sony’s Marvel Universe از تاریخ ۱۰ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۳۱ جولای سال ۲۰۲۲) در سینماهای ایالات متحده‌ی آمریکا اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا